Chlorella - 200 tabl

Chlorella - 200 tabl

Chlorella Pyrenoidosa je jednobunková zelená riasa, ktorá predstavuje jeden z najbohatších zdrojov vitamínov, minerálov, bielkovín a ďalších vzácnych látok. Jednou z najväčších perál medzi zelenými rastlinami je teda práve sladkovodná riasa Chlorella.

12,60 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: GO SUPERFOODS

Chlorella 100 g - Tabletky 200 ks 

✔ 100 % čistá, bez prísad

 

Chlorella, malá guľatá jednobunková riasa, ktorá dovedie Vášmu organizmu vrátiť späť vitalitu, posilniť imunitu a spomaliť starnutie buniek.

Chlorella má blahodárne účinky na ľudský organizmom vďaka prirodzenému obsahu najdôležitejších živín, vitamínov, minerálov, aminokyselín, bielkovín, vlákniny, enzýmov a ďalších látok, ktoré synergicky pôsobia na náš organizmus.

Sladkovodná riasa Chlorella je bohatý komplex esenciálnych aminokyselín, chlorofylu, radu minerálov a vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a nukleových kyselín.

 

Upozornenie: Obmedzenie pre zelené potraviny

Zelené potraviny stravy sa nedoporučuje užívať :

- Po transplantácii orgánov (najmenej 9 mesiacov po transplantácii neužívať)

- Pri akútnej pľúcnej embólii

- Pri akútnom zápale hlbokého žilového systému

- Po operácii tráviaceho systému alebo jeho časti (aspoň týždeň nejesť zelené potraviny)

- Pri ožarovaní (3 dni pred a 3 dni po ožarovaní)

- Pri Crohnovej chorobe v aktívnej fáze (chlorella nevhodná)

 

Pretože zelené potraviny podporujú organizmus vo vylučovanie cudzorodých látok z tela, je lepšie užívať klasické lieky pol hodiny pred užitím zelených potravín.

 

Ako užívať chlorellu: dávkovanie - doporučená denná dávka je 6 tabliet á 500 mg denne. Dennú dávku doporučujeme rozdeliť na 3 x 2 tabletky. Najlepšie 30 min. pred jedlom. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny  200 ml (čistej vody). Pre optimálnu účinnosť sa  odporúča užívať po dobu 2-3 mesiacov.

 

Balenie: 200 tabliet  - dávka na 1 mesiac

Všeobecne sa odporúča užívať mladý jačmeň a chlorellu súčasne a dlhodobo. Ich účinok sa spoločným užívaním niekoľkonásobne zvyšuje.

 

Krajina pôvodu: Velká Británia

Výrobca: GO SUPERFOODS

Chlorella cena: 12,60 €

 

Chlorella pyrenoidosa - wikipedia: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=cs&u=http://cs.wikipedia.org/wiki/Chlorella&prev=/search?q=chlorella+pyrenoidosa+wikipedia&biw=1787&bih=813

 

Chlorella Pyrenoidosa je jednobunková zelená riasa, ktorá predstavuje jeden z najbohatších zdrojov vitamínov, minerálov, bielkovín a ďalších vzácnych látok. Jednou z najväčších perál medzi zelenými rastlinami je teda práve sladkovodná riasa Chlorella. Odborníci tvrdia, že obsahuje komplexné spektrum výživných látok i energiu všetkých prírodných živlov. Okrem tohto obsahuje cez 50% bielkovín, 20% sacharidov a 10% tukov. Nechýbajú ani ďalšie užitočné vitamíny a minerály, a pre svoje unikátne zloženie je táto mikroriasa často označovaná za jednu z najzdravších potravín.

 

Pestovanie a spracovanie

Naša Chorella pochádza od anglického dodávateľa, pre ktorého je organicky pestovaná na japonských ostrovoch v Juhočínskom mori, vzdialených od priemyselných oblastí. Podnebie bohaté na slnečný svit a čistota prostredia sú zárukou najvyššej kvality produktov. Výroba začína pestovaním mladých rias  v laboratóriu, ktoré sú potom premiestnené a pestované prirodzenou fotosyntézou vo vonkajších pestovacích nádržiach, ktoré obsahujú prírodnú filtrovanú vodu. Akonáhle sa dosiahne požadovaná kvalita Chlorella sa zbiera, potom sa vysuší pomocou najmodernejšieho procesu refrakčného odparovania a vytvorí sa prášok. Pri tomto šetrnom spracovaní nestráca prakticky žiadne nutričné hodnoty. Potom sa riasa dezintegruje ( delí sa jej bunečná stena) aby bola dosiahnutá vyššia účinnosť hotového produktu. Tento prášok sa potom exportuje do Veľkej Británie, kde sa ďalej spracúva v moderných farmaceutických prevádzkach. Vo výrobe nie sú požité žiadne ďalšie prísady a produkty obsahujú iba 100% čistú ekologicky pestovanú Chlorellu.

 

Ekologická Certifikácia

Naša Chlorella je certifikovaná Soil Association, certifikačným orgánom vo Veľkej Británii. Podmienky certifikácie sú upravené podľa  DEFRA (Ministerstvo životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka). Úlohou Soil Association je zabezpečiť, aby všetky potraviny predávané ako ekologické boli pestované a spracované podľa prísnych pravidiel. Je to tým, že všetky fázy auditu dodávateľského reťazca, a to od pestovania, exportu až po spracovanie sú zaznamenávané. Soil Association certifikácia - označená logom Soil Association a EÚ  na našich obaloch je zárukou, že naši zákazníci kupujú ekologický výrobok. Všetky ekologicky certifikované výrobky musia niesť certifikačný kód na obale. Vo Veľkej Británii, má formát GB-ORG-XX, XX označujúci orgán vydania certifikátu. Ak toto nie je k dispozícii, výrobok nie je ekologický. Soil Association kód pre naše výrobky je GB-ORG-05.

 

Prečo je Chlorella tak unikátna?

Najúčinnejšou látkou chlorelly je takzvaný rastový faktor - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt zo sladkovodnej riasy vďaka tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteíny, polyamidy, niektoré vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Bielkoviny tejto riasy sa navyše svojím charakterom viac podobajú bielkovinám živočíšnym ako rastlinným.

Chlorella sa vyznačuje vysokou koncentráciou chlorofylu, obsahuje viac chlorfylu než akákoľvek iná známa rastlina (päťkrát toľko ako spirulina a 10x toľko ako lucerna). Chlorella je tiež významná obsahom vitamínov, minerálov, bielkovín, vlákniny, beta-karoténu, nukleových kyselín (RNA, DNA) a aminokyselín. Vzhľadom k tomu, že Chlorella je čisto prírodný produkt, sú živiny v nej obsiahnuté v presne takej forme, rovnováhe a štruktúre, v akej to príroda chcela.

Ako možno viete, RNA a DNA sú základnými stavebnými kameňmi života. DNA je chemický plán pre nové bunky, ktorý vysiela molekuly RNA ako tím dobre vyškolených pracovníkov, ktorí umožňujú reprodukovať bunky. RNA a DNA sú kľúčovými nutričnými faktormi pre dlhovekosť!

Rozsiahly výskum ukázal, že Chlorella obsahuje viac ako 10% ribonukleovej kyseliny (RNA) a 3% deoxyribonukleovej kyseliny (DNA), a je najbohatším zdrojom nukleových kyselín. Avšak, tu nutričné výhody Chlorelly nekončia. Účinok Chlorelly leží hlboko vnútri jej bunkového jadra v podobe nukleotidov-peptidického komplexu známeho tiež ako Chlorella rastový faktor, alebo CGF. CGF obsahuje celý rad jedinečných látok, ako sú nukleové kyseliny, aminokyseliny, peptidy, vitamíny a polysacharidy, ktoré poskytujú to, čo vaše telo potrebuje k stavbe novej, silné a zdravé bunky. Úžasný CGF podporuje tvorbu bielkovín, enzýmov a ATP (energia molekuly).  Poskytuje tiež antioxidanty, beta-karotén, a polysacharidy (beta-glukány).

Chlorela - návrat k mladosti. To, aký sme starí ovplyvňuje náš vek, genetika, psychika, vonkajšie okolnosti a tiež životný štýl, najmä naše stravovacie návyky. Ak sa chceme udržať dlhšie fit a mladí, mali by sme do svojho jedálnička Chlorellu rozhodne zaradiť. Chlorella náš jedálniček prelustruje a môže pomôcť zneškodniť škodlivé zložky. Nedokáže zničiť priamo vírusy a baktérie, neotupí akútnu bolesť, dokáže ale telu pomôcť tým, že vytvára ústretové prostredie pre prospešné organizmy . Vďaka čistiacim účinkom môže podporiť obranné mechanizmy.

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Upozornenie: Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Zelené potraviny

> Imunita

 

Čo o nás hovoria naši zákazníci na Heureke

 • Daška

  Perfektná komunikácia - ochota pomôcť pri problémoch s objednávaním. Rýchle dodanie. Krásny darček - milé prekvapenie
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Záhradník

  Nakupoval som tu prvý raz a som príjemne prekvapený, najmä rýchlosť dodávky, pozornosť využiť čas na články o zdraví
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Ivka

  Skutočne promptne dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Mariana

  Výborná milá komunikácia, krásne zabalený balík.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Anna

  Výborný a rýchly prístup a to hlavne v dnešnej ustráchanej dobe. Vďaka za bylinky.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Katka

  Pár rokov už odtiaľ objednávam a som s nimi veľmi spokojná
  Hodnotenie: 5 / 5

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

moze sa prosim kombinovat chlorela s ano...

monika, 30.10.2015 20:30:34

moze sa prosim kombinovat chlorela s anona graviolov?

Re: moze sa prosim kombinovat chlorela s ano...

Navratkuzdraviu, 01.11.2015 07:56:08

Dobrý deň, ak nie ste precitlivená na niektorú zo zložiek prípravku tak sa môžu spolu kombinovať. Len je potrebné dodržať odporúčané dávkovanie a minimálne hodinu odstup medzi ich užívaním. Počas užívania chlorelly je dôležité tablety dobre zapiť dostatočným množstvom tekutín a udržiavať pravidelný pitný režim.

Nový komentár

* (Povinné)

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×