Kuchynské roboty premeníte na čokoľvek. Využite nadstavce a užite si multifunkčný spotrebič zakaždým inak.

NezaradenéKuchynské roboty premeníte na čokoľvek. Využite nadstavce a užite si multifunkčný spotrebič...

Kuchynské roboty premeníte na čokoľvek. Využite nadstavce a užite si multifunkčný spotrebič zakaždým inak.

Viete si predstaviť, že rôzne kuchynské spotrebiče by ste nahradili jedným? Tak potom ste na správnom mieste, nadstavce na kuchynský robot z neho spravia naozaj čokoľvek.

Predstavujete si, že v ideálnom svete, by vám stačil jeden kuchynský spotrebič úplne na všetko? Tak potom je na čase, spraviť z vašich predstáv realitu. Vymeniť rozličné kuchynské spotrebiče za jeden môžete vďaka šikovným kuchynským robotom a ich nadstavcom.

Kuchynské roboty už dávno nespĺňajú účel len pri hnetení a mixování, dnešné spotrebiče sú naozaj výkonné a multifunkčné. Pri výbere teda pozerať aj na to, čo za funkcie jednotlivý výrobca pri svojich produktov poskytuje. Napríklad svetoznámy výrobca Kenwood myslí na všetko a k svojim kuchynským robotom má k dispozícii viac ako 25 rôznych nadstavcov.

Nadstavce premenia váš kuchynský robot napríklad na zmrzlinovač, odšťavovač, sekáč na bylinky, mlynček na mäso, food processor a množstvo ďalších spotrebičov, ktoré by ste inak museli skladovať samostatne.

Pozrite sa na výber 4 nadstavcov ku kuchynskému robotu Kenwood.

Obľúbené nadstavce ku kuchynskému robotu Kenwood

Obľúbené nadstavce ku kuchynskému robotu Kenwood sa nedajú presne určiť. Ide o to, že pre každého jedného používateľa je určitý nadstavec prínosnejší ako pre niekoho iného. No na druhú stranu ide len o určenie priorít a stanovenie toho, čo od kuchynského spotrebiča očakávate a na čo sa ho chystáte využívať.

Vybrali sme pre vás 4 rôzne nadstavce, ktoré si môžete ku kuchynskému robotu pripojiť a získate úplne nové a iné kuchynské spotrebiče.

Food Processor

Food processor je nadstavec, vďaka ktorému môžete vykonávať rôzne úlohy, ako sú krájanie, strúhanie či miešanie. S food procesorom si môžete byť istý, že všetky suroviny budú rovnomerne nakrájané či nastrúhané a vám nehrozia žiadne porezané alebo postrúhané prsty.

Výhodou nadstavca food processor je, že urýchľuje prípravu receptov a spolu v kombinácii s kuchynským robotom dokážete vďaka nemu pripraviť množstvo receptov za zlomok času. Domáce pomazánky neboli nikdy precíznejšie a lepšie pripravené ako pomocou food processora a kuchynského robota.

Nadstavec na domáce cestoviny

Vďaka výrobníku na cestoviny si môžete doma vyrobiť čerstvé domáce cestoviny, ktoré chutia ako z pravej talianskej reštaurácie. A nepotrebujete k tomu vynaložiť ani veľa námahy.

Nechajte kuchynský robot vymiesiť dokonalé cesto. Pridaním správneho pomeru surovín do kuchynského robota a pomalým spracovaním cesto vyrobíte takmer bez námahy. Následne použite nadstavec na ploché cestoviny, čo znamená, že prvotne si vyrobíte cestovinové pláty, ktoré následne spracujete do požadovaného tvaru.

S tvorítkom na cestoviny si môžete vyrobiť špagety, bucatini,i pappardelle, tagliolini, trentte, ravioli. A dokonca pomocou nadstavca na tvarované cestoviny dokážete pripraviť aj bucatini, bigoli, linguine či fusilli.

Mlynček na mäso

Mlynček na mäso sa vám zíde, ak radi pripravujete pokrmy z mletého mäsa. S mlynčekom na mäso si môžete byť totižto istí, že pri varení používate vždy čerstvé mäso. Zároveň si môžete nastaviť hrubosť mletia podľa toho aké pokrmy sa chystáte pripravovať alebo podľa toho aký druh mäsa spracovávate.

Pokiaľ si radi doma vyrobíte domáce klobásky, stačí ak tento nadstavec pripojíte k vášmu kuchynskému robotu a môžete začať mlieť. Mäso robot pomelie takmer sám, takže vás to nestojí toľko námahy ako pri ručných mlynčekoch na mäso.

Odstredivý odšťavovač

Odstredivý odšťavovač je výbornou voľbou pokiaľ máte radi čerstvé šťavy alebo máte doma nadbytok ovocia, ktorý nestíhate spracovať. Čerstvé šťavy vďaka tomuto nadstavcu pripravíte rýchlo a z rôznych druhov ovocia. A môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa, kedy dostanete chuť.

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu