FYTO Afroditky PLUS – Recenzia

Podpora zdraviaFYTO Afroditky PLUS - Recenzia

Afrodita – grécka bohyňa lásky a plodnosti – teraz čítame vaše myšlienky.

Tušíte správne, máme tu tému pre dospelých.

Niekomu sa pri nej rozleje rumenec po tvári a iní o nej veselo diskutujú pri pive alebo poobednej káve s priateľmi.

Či ste žena, alebo muž, sexuálny život je pre vás dôležitý. Jeho kvalita sa odráža na partnerskom vzťahu, spokojnosti a celkovej psychickej pohode.

Nie vždy však ide všetko podľa predstáv. Únava, stres, neustály kolotoč pracovných aj domácich povinností vás vyčerpávajú a sex je možno tou poslednou vecou, na ktorú si spomeniete, keď vaše deti konečne zaspia. Ak si aj vy v poslednej dobe spájate posteľ iba so spánkom, je načase s tým niečo urobiť.

Doplnky výživy na podporu libida a sexuálnej výkonnosti už nie sú žiadne tabu. Ponuka je naozaj pestrá a máte si z čoho vyberať. Otázkou však zostáva, či zvolený prípravok splní vaše očakávania.

FYTO Afroditky PLUS je jeden z najžiadanejších doplnkov výživy sľubujúcich zlepšenie sexuálneho života.

Čo láka ľudí, aby vyskúšali práve tieto tabletky? Sú to ich univerzálne účinky alebo iba dobrá reklama? To sú otázky, ktoré zaujímali aj nás a odpovede nájdete v našej recenzii. Okrem kompletného zloženia, účinkov a skúseností s užívaním sa dozviete aj to, koľko vás bude zvýšenie chuti na sex stáť.

Kde najvýhodnejšie zakúpiť FYTO Afroditky PLUS?

Čo to je?


FYTO Afroditky PLUS je výživový doplnok vo forme tabliet na podporu sexuálneho libida.

Obsahuje extrakty z rastlín známych svojimi pozitívnymi účinkami na telo a psychiku človeka.

Tabletky sú vhodné pre ženy aj mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny život a odstrániť pocit únavy šetrným spôsobom.

Kto je výrobca?


Dôvodom, prečo sa značka FYTO Afroditky teší takej veľkej popularite na našom trhu, môže byť aj to, že ide o slovenské produkty.

Výrobcom je spoločnosť Fytopharma a.s., ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe výživových doplnkov a čajov na podporu telesného a duševného zdravia.

Ako distribútor spolupracuje s mnohými lekárňami, preto nie je žiadny problém s dostupnosťou ich sortimentu.

Firma má vlastné kontrolované laboratóriá a certifikovanú výrobu. Toto všetko zaručuje, že doplnok výživy FYTO Afroditky PLUS je kvalitný a zdravotne neškodný produkt.

Čo je libido?


Príroda všetko zariadila tak, aby bol zachovaný kolobeh života, a preto ženy aj mužov obdarovala libidom.

Libido je vlastne pohlavný pud, ktorý v nás vyvoláva prirodzenú túžbu.

Predstavuje súhrn dejov a reflexov stimulujúcich chuť na sex.

Fungovanie libida je podmienené viacerými faktormi, ale predovšetkým hormonálnou činnosťou. Hormóny  vplývajúce na libido sa volajú gonádotropné hormóny, ktoré sú riadené časťou mozgu nazývanou hypotalamus. U žien zabezpečujú tvorbu estrogénu a u mužov zase regulujú sekréciu testosterónu.

Nie sú to však iba hormóny, ktoré vplývajú na sexuálny apetít.

Zlá životospráva, zlozvyky v podobe fajčenia, drog či alkoholu, stres, prekonané ochorenia, užívanie liekov a v neposlednom rade vek majú svoj podiel na znižovaní libida.

Problémy spojené s libidom


 • Znížené libido – u oboch pohlaví sa prejavuje stratou záujmu o sex. „Posteľové“ aktivity sú čoraz zriedkavejšie, miznú aj dotyky, pohladenia a sex sa stáva akousi povinnosťou. U žien sa neskôr môžu objaviť aj príznaky podobné menopauze. Návaly tepla, poruchy spánku a výkyvy nálad.
 • Strata libida – ľahostajnosť pri zníženom libide môže viesť k jeho úplnej strate. Záujem o pohlavný styk klesne na bod mrazu, u žien sa objavuje suchosť vagíny a strata schopnosti dosiahnutia orgazmu. Muži sa zase utápajú v celkovej pasivite a strácajú záujem o akúkoľvek aktivitu.
 • Zvýšené libido – pobláznené hormóny môžu spôsobiť aj príliš vysoké libido. Niekto to považuje za výhodu, no je potrebné si uvedomiť, že ide o neprirodzený stav, ktorý si tiež vyžaduje riešenie.

Ako libido podporiť?


Venovať pozornosť libidu by mal každý. Vhodnou prevenciou môžete predísť komplikáciám. Ak sa už u vás prejavujú prvé príznaky, nečakajte a urobte náležité opatrenia na podporu svojho libida.

 • Strava – zdravá a vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály je základom úspechu pri akomkoľvek zdravotnom probléme. Vyhýbajte sa ťažkým jedlám a do jedálnička zaraďte viac zeleniny a ovocia.
 • Životný štýl – zbavte sa zlozvykov, doprajte si kvalitný spánok a vyhýbajte sa stresu.
 • Pohyb – vykonávajte pravidelnú aktivitu. Či už budete navštevovať fitko, cvičiť doma, alebo sa zapojíte do kolektívneho športu, zlepší sa vaša kondícia, chuť do života aj na sex.
 • Lieky – nadmerné užívanie antibiotík a niektorých liekov môže mať vplyv aj na libido. Ženám sa odporúča vysadenie antikoncepcie.
 • Doplnky stravy – svoje úsilie môžete podporiť vhodnými doplnkami stravy. Väčšina z nich má prírodné zloženie, nezaťažujú organizmus a nespôsobujú vedľajšie účinky.

Účinky


 • podpora libida a sexuálneho apetítu
 • zvýšenie energie a zlepšenie vitality
 • odstránenie únavy a podpora psychickej výkonnosti

Zloženie


 • Kotvičník zemný 100 mg – rastlina má odborný názov Tribulus Terrestris a je veľmi známa v súvislosti s podporou potencie a erekcie. Extrakt z rastliny podporuje stimuláciu pohlavných hormónov u žien aj u mužov. Prispieva k regenerácii svalstva, nárastu jeho objemu a sily. Zároveň pôsobí močopudne, protizápalovo a antisepticky, vďaka čomu sa používa aj pri problémoch s prostatou.
 • Damiána 100 mg – bylinku vo veľkom používali Indiáni, vďaka čomu dostala prezývku Mayské afrodiziakum. Okrem schopnosti zvyšovať sexuálnu túžbu, má aj upokojujúce a antibakteriálne účinky. Môže vám pomôcť s depresiou, tráviacimi problémami a ženy damiánu používali pri nepravidelnej menštruácii.
 • Muira Puama 100 mg – túto brazílsku rastlinu tiež nájdete v mnohých prípravkoch na podporu sexuálneho života. Zvyšuje libido u mužov aj u žien, posilňuje psychiku, zlepšuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla.

Pomocné látky

 • uhličitan horečnatý – protihrudkujúca látka, želatína – plnivo, farbivá

Užívanie a dávkovanie


 • odporúčaná denná dávka je 1 kapsula, ideálne ráno nalačno
 • pre zvýšenie účinku môžete užívať 2 kapsuly, jednu ráno a druhú večer
 • kapsuly sa užívajú celé a zapíjajú sa vodou
 • prípravok môžete užívať dlhodobo, no neprekračujte maximálnu dávku 2 kapsuly denne

Cena


FYTO Afroditky PLUS ponúkajú známe reťazce lekární, ale nájdete ich aj v menších regionálnych lekárňach.

Keďže žijeme v modernej dobe, možnosť nákupu na internete je samozrejmosťou.

Pri pohodlnom objednávaní produktov online si však dajte pozor na neseriózne stránky, ktoré vás môžu zlákať nízkou cenou.

Stavte však na kvalitu a nakupujte iba u overených predajcov.

Prípravok je k dispozícii iba v jednej veľkosti balenia. Ako typ na dobrý nákup odporúčame stránku dr.max.sk, kde FYTO Afroditky Plus 30 ks kúpite za 8,99 €.

FYTO Afroditky Plus

30 kusov
Skladom
8,99 €
(platí ku dňu 2.9.2019)

Upozornenie


 • prípravok slúži ako výživový doplnok a v žiadnom prípade nenahrádza plnohodnotnú a vyváženú stravu
 • neužívajte v prípade alergie na niektorú z obsiahnutých látok. Prípravok tiež nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a v prípade hormonálnych porúch sa o užívaní poraďte s lekárom.
 • výrobca neuvádza žiadne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie pri súčasnom užívaní liekov alebo iných doplnkov stravy
 • uchovávajte v pôvodnom balení mimo dosahu detí a neužívajte po dátume exspirácie

Výhody a nevýhody


 • prirodzená podpora libida a sexuálnej túžby
 • prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • skvelá dostupnosť a primeraná cena
 • slovenský výrobca

 • dlhší nástup účinku
 • kolísanie dosiahnutých výsledkov
 • menšie balenie

Záverečné zhodnotenie


Zdravý sexuálny život patrí medzi základné piliere partnerského vzťahu, spokojnosti a psychickej pohody.

Ak ten váš začína byť nudný, monotónny alebo už nepociťujete ten zdravý „chtíč“ ako kedysi, mali by ste hľadať cestu, ako to zmeniť.

Ak ste pozorne čítali našu recenziu, prípravok FYTO Afroditky PLUS vás musel zaujať.

Rastlinné extrakty známe svojou schopnosťou podnietiť túžbu, dodať telu energiu a upokojiť podráždenú myseľ, primeraná cena a bezproblémová dostupnosť robia doplnok stravy priam ideálnym na vyriešenie vášho problému.

Aká je však realita, to vám prezradia jedine skúseností ľudí, ktorí ho už vyskúšali.

To, že prípravok je naozaj populárny, dokazujú mnohé recenzie a diskusné fóra. Takže získať informácie naozaj nebol žiadny problém.

Poďme však k veci! Podľa slov užívateľov si na prvé výsledky musíte zopár týždňov počkať a pri užívaní 1 tablety možno aj dlhšie.

Tablety spĺňajú svoje primárne určenie, teda podporujú libido a zaznamenáte väčší sexuálny apetít.

Pri ostatných sľubovaných účinkoch však môžete zostať sklamaní. Dosiahnuté výsledky si udržíte iba pravidelným užívaním a po vysadení doplnku sa postupne stratia. Kritika sa nevyhla ani veľkosti balenia a nebolo by na škodu, keby výrobca prihodil zopár kapsúl navyše.

Celkové hodnotenie produktu je viac – menej pozitívne. Všetko závisí od vašich očakávaní a závažnosti problému, ktorý potrebujete vyriešiť.

FYTO Afroditky PLUS odporúčame pre tých, ktorí potrebujú jemne „nakopnúť“  a povzbudiť alebo ako dobrú prevenciu.

V prípade, že u vás ide o vážne a dlhodobé problémy v sexuálnej oblasti, múdrejšie bude, ak siahnete po iných alternatívach, s ktorými dosiahnete lepšie výsledky.

Prehľad


Zdravie

Priaznivé účinky na sexuálny život.

Cena

Nízka cena a ľahká dostupnosť.

Kvalita

Kvalitné zloženie.

Zameranie

Prípravok so širokým zameraním.

Hlavné výhody

 • Vhodný pre mužov i ženy
 • Kvalitné prírodné zloženie

 • Podpora sexuálneho života
 • Posilňuje psychiku

Záverečné hodnotenie

Ohodnoťte post

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu