Blendea SUPERPROTEIN – Super zmes proteínov

FitnessProteínyBlendea SUPERPROTEIN - Super zmes proteínov

Ťažko povedať, kedy presne to začalo, ale po dlhú dobu sa kládlo akési pomyselné znamienko rovnosti medzi bielkoviny a výživu ľudí túžiacich po svaloch. Išlo o veľmi podobnú „teóriu“ ako posilňovanie s ťažkými váhami.

Kto je veľké množstvo bielkovín a zdvíha ťažké váhy, jedného dňa sa premení v horu svalov. Najmä pre krehké ženy bola a je taká predstava silne nežiaduca.

Pravda je však niekde inde a faktom je, že kvalitné bielkoviny sú nutnosťou pre správne fungovanie ľudského organizmu. Suplementácia bielkovinami z kvalitných prírodných zdrojov je preto nielen dobrým ale aj zdravým nápadom.

Čo je Blendea SUPERPROTEIN?


Proteín z hnedej ryže a hrachu je doplnený aj niečím na viac. Sú to 4 silné superpotraviny. Bohatý zdroj živín z koreňa peruánskej macy, plodu svieži lucumy, vzácne organickej síry MSM a sladkastej hľuzy Yacon oceníte vďaka mnohým zdravotným benefitom.

Telu i mysli dodáva energiu, zvýšuje fyzický výkon, spomaľuje starnutie, zlepšuje hormonálnu hladinu, podporuje regeneráciu svalov aj kĺbov a zdokonaľuje ohybnosť. Blahodarné účinky sa prejavia aj na kvalite vlasov, nechtov a pleti.

Blendea je úplne čistá. Pomáha bez zbytočnej chémie, farbív, aróm, príchutí, konzervantov, laktózy, sóje a lepku.

Blendea SUPERPROTEIN sa stane skvelým pomocníkom počas redukčnej diéty, pri problémoch s kĺbmi a šľachami, padaním vlasov či hormonálnou nerovnováhou.

Zloženie prípravku Blendea SUPERPROTEIN


Český Blendea SUPERPROTEIN – spojenie 2 rastlinných proteínov a 4 superpotravín

Nová Blendea je prírodný produkt obsahujúci starostlivo vybranú kombináciu kvalitných rastlinných bielkovín a superpotravín, ktoré majú širokú škálu pozitívnych účinkov na ľudské zdravie.

Základ tvorí ryžový a hráškový proteín obohatený o superpotraviny macu peruánsku, lucumu, Yacon a „zázračný minerál“ organickú zlúčeninu síry MSM.

 • Ryžový a hráškový proteín
 • Maca peruánska
 • Lucuma
 • Yacon
 • Organická síra MSM

Ryžový a hráškový proteín

Tieto dva proteíny sú skvelým zdrojom bielkovín podporujúce stavbu svalového tkaniva. Obsahujú antioxidanty, vitamíny, minerály a ďalšie látky urýchľujúce chudnutie. Na rozdiel od bežnejšieho srvátkového proteínu neobsahujú lepok ani laktózu.

Lucuma

Táto zaujímavá rastlina obsahuje 5krát viac vlákniny ako ovsené vločky a má nízky glykemický index. Okrem toho, že je bohatým zdrojom vitamínov a stopových prvkov, posilňuje imunitný systém a robí nás mladšími.

Maca

Maca je superpotravina z Peru, ktorá zvyšuje vitalitu, dodáva energiu, zlepšuje pamäť a navyše má blahodarný vplyv na dobrú náladu.

Yacon

Yacon dodáva výrobku prírodnú sladkú chuť. Spoločne s lucumou regulujú hladinu krvného cukru a cholesterolu. Blendea nie je dochutená žiadnou príchuťou alebo arómou. Všetko je len chuť prírodných zložiek.

Organická síra MSM

MSM je zlúčenina síry s antireumatickými účinkami chrániacou namáhané kĺby a svaly. Navyše zlepšuje stav pokožky, vlasov a nechtov.

Účinky prípravku Blendea SUPERPROTEIN


Medzi najvýznamnejšie účinky tejto zmesi proteínov patrí:

 • Ochrana svalovej hmoty
 • Regenerácia svalov a kĺbov
 • Lepší fyzický výkon
 • Spomalenie starnutia (ani-age efekt)
 • Zlepšenie kvality pokožky, vlasov a nechtov
 • Podpora spaľovanie tukov a chudnutie
 • Regulácia hladiny krvného cukru

Žiadny lepok ani laktóza. Blendea Superprotein je vhodný pre každého, či už mäso jete alebo nie, alebo vás trápia rôzne potravinové neznášanlivosti. Blendea totiž neobsahuje lepok, laktózu, sóju ani žiadne ďalšie chemické či dokonca škodlivé látky.

Je to 100% prírodný produkt, ktorý možno bez obáv odporučiť aj zaprisahaným vegánom aj osobám, ktorým lepok či laktóza spôsobujú nepríjemné tráviace či iné zdravotné ťažkosti.

Blendea je tiež vhodná pre všetky zástancov zdravého životného štýlu a vyváženého jedálnička.

Ocenia ju tiež športovci, ktorí by kvôli pravidelne zvýšenej fyzickej záťaži mali myslieť na vyšší príjem bielkovín ako nešportujúcu ľudia.

Ako Blendea SUPERPROTEIN užívať?


Jedno balenie obsahuje 500 g zmesi a pripravíte z neho až 25 porcií. Pre maximálny účinok výrobca odporúča prípravok užívať každý deň a dlhodobo.

Užívanie je viac než jednoduché.

Pripraviť si môžete samostatný kokteil alebo prášok jednoducho pridáte do raňajkového smoothie či ovsenej kaše. Záleží len na vašich chuťových preferenciách, akému spôsobu dáte prednosť.

Tip na prípravu superproteinového kokteilu: 25 g superproteínu zalejte 250-300 ml vody.

Zmes dôkladne premiešajte a máte hotovo. Vodu možno nahradiť mliekom, v tomto prípade rastlinným.

Dnes máme na výber veľa druhov:

 • sójové
 • konopné
 • mandľové
 • makové
 • kokosové
 • sezamové
 • ryžové a pod.

Jednou 25 gramovou odmerkou proteínu Blendea telu dodáte

 • 92 kalórií
 • 0,6 gramov tukov
 • 5 gramov sacharidov
 • 15,4 gramov proteínov

Rýchlo, jednoducho a bez výčitiek z pridaných cukrov a ďalších zbytočností do seba dostanete bezmála 10 gramov vysoko vstrebateľných rastlinných bielkovín.

Bielkoviny chýbajú najmä ženám


Niektoré mýty sa v našich mysliach drží veľmi dlho a je ťažké sa ich zbaviť. Aká je teda pravda o bielkovinách?

Väčšina ľudí konzumuje menej bielkovín, než by mali. Najmä ženy zvyčajne prijímajú viac sacharidov, jedia veľa celozrnného pečiva, ryže, kuskusu, zeleniny i ovocia.

Presvedčiť ich, že by mali jesť viac mäsa, mliečnych výrobkov či strukovín, nebýva ľahké.

Jedným zo spôsobov, ako prijať viac bielkovín, bez toho aby bolo nutné radikálne zmeniť jedálniček, je tak zaradenie špeciálnych proteínových doplnkov.

Čo je výnimočného na zmesi rastlinných bielkovín a superpotravín Blendea SUPERPROTEIN? Vďaka kombinácii týchto surovín budete prekypovať energiou a zdravím a čoskoro v sebe objavíte netušenú silu i energiu.


blendea superprotein  Náš TIP

Rozhodli ste sa vyskúšať SUPERPROTEÍN od značky Blendea? Na nákup využite iba oficiálneho predajcu. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciam s rôznymi napodobeninami. Viac info

Vhodne zmiešané rastlinné bielkoviny bez problémov nahradia živočíšne zdroje


Veľa ľudí považuje rastlinné bielkoviny za menej kvalitné oproti živočíšnym. To je ďalší zažitý mýtus, ktorý je potrebné odstrániť.

Najlepšie samozrejme je konzumovať oba zdroje bielkovín. Ak však máte problémy s živočíšnymi zdrojmi, mäso vám nechutí alebo ho rôznych dôvodov odmietate, tie rastlinné ich dokážu bez problémov nahradiť.

Rastlinné bielkoviny majú navyše pre ľudské zdravie hŕbu dôležitých benefitov. Každý určite uvíta fakt, že bielkoviny lepšie zasýtia a chránia svalovú hmotu.

To znamená jediné. Pri pravidelnom užívaní Blendea SUPERPROTEIN sa budete cítiť sýtejšie a bude sa vám ľahšie chudnúť.

Prestaňte sa raz a navždy báť, že proteíny z vás vytvorí horu svalov. Naopak správne množstvo prospieva štíhlej línii.

Skúsenosti užívateľov


Blendea SUPERPROTEIN je medzi užívateľmi vysoko cenená zmes proteínov predovšetkým pre svoje kvalitné zloženie. Prírodné zloženie vysokokvalitných proteínov mu prináša stále nové recenzie medzi užívateľmi.

Tí vyzdvihujú tiež chuťové vlastnostirozpustnosť celej proteínovej zmesi, čo je vlastnosť pri produktoch tohto typu vysoko cenená.

Kladné hodnotenia prípravok získava aj vďaka faktu, že nezaťažuje tráviaci trakt a je skvele stráviteľný.

Mnoho proteínov trpí práve v tomto bode, no Blendea SUPERPROTEIN boduje aj v tejto oblasti.

Kto a kde vyrába Blendea SUPERPROTEIN?


Blendeu podľa českej receptúry vyrába slovinská firma PlanetBIO d.o.o. Prvotriedne ingrediencie pochádzajú z Peru, Číny a Kanady.

Distribútorom pre ČR a SR je česká firma eMarkest, s.r.o.

Tá okrem iného už vyše 2 roky veľmi úspečne predáva „sestričku“, originálnu zmes 4 zelených superpotravín Blendea SuperGreens.

Cena prípravku


Blendea je úplne čerstvá novinka na trhu s proteínovými doplnkami. Jej predaj sa začal až v júni. 500 gramové balenie proteínu stojí 32 eur.

Ide o množstvo korešpondujúce s 25 porciami.

Z toho si vieme poľahky vyrátať, že jedna dávka tohto proteínu nás vyjde na 1,30 eura. S ohľadom na ponúkanú kvalitu výrobku je to cena adekvátna.

Cena samozrejme zohľadňuje použité superpotraviny a kvalitnú rastlinnú bielkovinu. Skvelá ponuka pre všetkých, ktorí chcú výrobok vyskúšať.

blendea superprotein 500 g
32 €
1000 g
56 €
1500 g
78 €
2000 g
95 €
500 g + blendea SUPERGREENS
44 €
1000 g + blendea SUPERGREENS
65 €

Výhody a nevýhody prípravku Blendea SUPERPROTEIN


Poďme sa teda pozrieť na najväčšie výhody a nevýhody tohto unikátneho proteínu:

 • Výborná kvalita zloženia
 • Prírodný produkt
 • Bez chemických látok a konzervantov
 • Bez laktózy a lepku
 • Vhodný pre vegánov

 • Vyššia cena

Naše hodnotenie


Blendea SUPERPROTEIN je presne tým, čo sľubuje: vysoko kvalitnou prírodnou zmesou proteínov.

Stačí letmý pohľad na užívateľské recenzie dostupné na webe aby sme videli, že ide o naozaj kvalitný produkt.

Užívateľom ponúka výbornú stráviteľnosť, vysokú kvalitu a dobré chuťové vlastnosti. Nemôžeme preto inak, ako užívanie tohto proteínu odporúčať.

Čerešničkou na torte je fakt, že táto zmes proteínov neobsahuje lepok, sóju ani laktózu a je teda vegánskym proteínom.

Prehľad


Zdravie

Kvalitný produkt s priaznivými účinkami.

Balenie

Rôzne balenia na výber.

Kvalita

Kvalitné a overené zloženie produktu.

Zameranie

Prípravok zameraný na širokú oblasť.

Hlavné výhody

 • Kvalitné účinky
 • Rôzne balenia

 • Dobrá dostupnosť produktu
 • Kvalitné hodnotenia na internete

Záverečné hodnotenie

blendea superprotein

4.1/5 - (9 votes)

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu