×

Sprievodca nákupom

  • Vianočné darčeky pre krásu a zdravie
  • Moringa olejodárná
  • Chioská masticha
  • Peruánska Maca
  • Previous
  • Ďalší

Teraz s našou pomocou, ak už máte vybrané a dúfame, že ste u nás našli to čo ste potrebovali, môžeme úspešne dokončiť vašu objednávku krok za krokom. Nebojte sa, nie je to nič zložité, spoločne to zvládneme.

Ak potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu, neváhajte sa na nás obrátiť. Buď nám zavolajte na 0918182703, alebo napíšte na info@navratkuzdraviu.sk. Radi si na Vás nájdeme čas a so všetkým Vám poradíme.

 

Ak máte vybrané, nič nám nebráni, môžeme pristúpiť k objednávke.

 

Ak ste u nás už nakupovali a ste registrovaný užívateľ nášho eShopu, stačí sa prihlásiť. Uľahčí a urýchli Vám to proces objednávky. Prihlásite sa pomocou údajov, ktoré sme Vám poslali v prvom emailu. Emailová adresa na ktorú Vám bolo zaslané heslo (slúži ako login).

Pokiaľ u nás nakupujete prvýkrát, vyplňte políčka označené hviezdičkou. Nie je ich veľa, nezaberie Vám to ani minútu.

 

1.) Zadajte emailovú adresu na ktorú Vám pošleme potvrdzovací email s informáciami, ktoré sa týkajú spracovania Vašej objednávky.

2.) Adresa, ktorú vypĺňate ako druhú, je adresa fakturačná a zároveň adresa, na ktorú Vám máme tovar doručiť. Ak potrebujete tovar doručiť na inú adresu, zaškrtnite možnosť Odlišná adresa pre doručenie. Ak si želáte zadať firmu, IČO alebo DIČ, kliknite na políčko FIRMA.

3.) Ďalej si zvolíte SPÔSOB DORUČENIA. Viac o spôsobe doručenia nájdete v sekcii Spôsob doručenia a ceny za prepravu tovaru

 

Spôsoby platby:

Platba dobierkou

Platba dobierkou pri prevzatí tovaru je jednoduchá a pohodlná. Naši dopravcovia doručia tovar na Vami požadovanú adresu (dodávame k Vám domov alebo do zamestnania).

Tovar pri platbe na dobierku platíte v hotovosti alebo platobnou kartou prepravnej spoločnosti. Doručovateľovi uhradíte požadovanú sumu z Vašej objednávky a to v okamihu doručenia a prevzatia tovaru. Alebo si zásielku budete môcť vyzdvihnúť na pošte. Dobierka je spoplatnená čiastkou 0,50 eur.

Platba bankovým prevodom

Platbu vopred (bankovým prevodom) môžete uskutočniť bankovým prevodom na náš účet. Po odoslaní Vašej objednávky Vám bude odoslaný email s celkovou rekapituláciou objednaného tovaru, ktorý obsahuje všetky údaje potrebné pre prevod peňazí - čiastka, číslo nášho účtu, variabilný symbol. Po vykonaní platby sú peniaze na náš účet pripísané v priebehu 1 -2 pracovných dní. Tovar i s daňovým dokladom odosielame ihneď po obdržaní platby.

 

4.) Akýkoľvek komentár alebo prianie týkajúce sa Vašej objednávky napíšte do POZNÁMKY.

5.) Ak máte záujem o registráciu do nášho eShopu zaškrtnite políčko ZAPAMÄTAŤ SI MA A POSLAŤ MI HESLO. Registráciou do nášho eShopu pri ďalšom nákupe tak ušetríte Váš čas.

6.) Zaškrtnutím políčka "Súhlasím s obchodnými podmienkami", ktoré je povinné k úspešnému dokončeniu objednávky, súhlasíte s dodržiavaním týchto zmluvných podmienok.

7.) Potvrdenie Vašej objednávky dokončíte kliknutím na tlačidlo "Objednávka s povinnosťou platby".

 

Ak bola objednávka úspešne odoslaná, zobrazí sa Vám potvrdenie o odoslaní objednávky "Vaša objednávka bola úspešne prijatá" a súčasne je Vám na Vami zadanú emailovú adresu odoslaný email s celkovou rekapituláciou objednaného tovaru a zároveň Vám príde číslo objednávky (variabilný symbol - ak platíte bankovým prevodom). O čase doručenia a ďalších podrobnostiach Vás budeme informovať prostredníctvom emailu, ktorý ste uviedli v objednávke alebo telefonicky.

 

Ak by Vám žiadny email nedorazil, kontaktujte nás prosím na info@navratkuzdraviu.sk alebo volajte našu zákaznícku linku 0918182703.

 

O odoslaní zásielky Vás informujeme na email uvedený v objednávke.

Vždy po podaní zásielky Vám pošleme na email podacie číslo zásielky s odkazom na sledovanie pohybu zásielky.

Prajeme Vám príjemné a pohodové nakupovanie      Smajlík

                                                                                                                                                                                                                             

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Viac info

Prihlásenie