Spôsob doručenia a ceny za prepravu tovaru

Ceny dopravy

DODACIE A DOPRAVNÉ PODMIENKY PRE SR

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie zásielok na Slovensko

 

Pri objednávke nad 90 € máte dopravu zdarma

 

Slovenská pošta     Bankovým prevodom, Slovenská pošta 2,50 €

 

Slovenská pošta     Na dobierku, Slovenská pošta 3,20 €

 

 Kuriér GLS     Bankovým prevodom, Kuriér GLS 3,40 €

 

Kuriér GLS     Na dobierku, Kuriér GLS 3,90 €

 

 

 

Slovenská pošta

Doručenie Slovenskou poštou

Slovenská pošta garantuje dodanie zásielky do 24 hodín kdekoľvek v SR. Máte možnosť sledovať zásielku on-line. Vždy po podaní zásielky Vám pošleme na email podacie číslo zásielky s odkazom na sledovanie pohybu zásielky.

Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platí v prípade objednania do 12:00 predchádzajúceho dňa.

 

Doručenie zvyčajne do 24 hodín od expedície (v pracovné dni).

Máte možnosť sledovať zásielku on-line, kde sa momentálne nachádza.

Doručenie na adresu.

V prípade, že Vás doručovateľ Slovenskej pošty nezastihol, zanechá Vám oznámenie o uložení zásielky. Zásielka zostane na Vašej dodacej pošte uložená 18 dní.

 

Cena dopravy:

Slovenská pošta, Bankovým prevodom - 2,50 Eur 

(Bankovým prevodom vopred na číslo účtu IBAN: SK5909000000005074901007,  ako variabilný symbol použite číslo objednávky). V cene je započítané poštovné a balné.

 

Slovenská pošta na dobierku - 3,20 Eur

(Slovenská pošta 2,50 Eur + dobierka 0,70 Eur). V cene je započítané poštovné a balné.

 

Nad 90 Eur poštovné - 0 Eur

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie zásielok na Slovensko.

 

GLS

Doručenie kuriérom GLS

GLS garantuje dodanie zásielky do 24 hodín kdekoľvek v SR. Máte možnosť sledovať zásielku on-line. Vždy po podaní zásielky Vám pošleme na email podacie číslo zásielky s odkazom na sledovanie pohybu zásielky.

Doba doručenia: zvyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platí v prípade objednania do 12:00 predchádzajúceho dňa.

 

Doručenie zvyčajne do 24 hodín od expedície (v pracovné dni).

Máte možnosť sledovať zásielku on-line, kde sa momentálne nachádza.

Doručenie vždy priamo do Vašich rúk (domov alebo do práce).

V prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie je druhý a tretí pokus o doručenie v cene vždy nasledujúci pracovný deň.

 

Cena dopravy:

GLS kuriér, Bankovým prevodom - 3,40 Eur

(Bankovým prevodom vopred na číslo účtu IBAN: SK5909000000005074901007, ako variabilný symbol použite číslo objednávky). V cene je započítané poštovné a balné.

 

GLS kuriér na dobierku - 3,90 Eur

(GLS kuriér 3,40 Eur + dobierka 0,50 Eur). V cene je započítané poštovné a balné.

 

Nad 90 Eur poštovné - 0 Eur

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie zásielok na Slovensko.

 

 

Spôsoby platby:

Platba dobierkou

Platba dobierkou pri prevzatí tovaru je jednoduchá a pohodlná. Naši dopravcovia doručia tovar na Vami požadovanú adresu (dodávame k Vám domov alebo do zamestnania).

Tovar pri platbe na dobierku platíte v hotovosti alebo platobnou kartou prepravnej spoločnosti. Doručovateľovi uhradíte požadovanú sumu z Vašej objednávky a to v okamihu doručenia a prevzatia tovaru. Alebo si zásielku budete môcť vyzdvihnúť na pošte. Dobierka je spoplatnená čiastkou 0,50 eur.

 

Platba bankovým prevodom

Platbu vopred (bankovým prevodom) môžete uskutočniť bankovým prevodom na náš účet. Po odoslaní Vašej objednávky Vám bude odoslaný email s celkovou rekapituláciou objednaného tovaru, ktorý obsahuje všetky údaje potrebné pre prevod peňazí - čiastka, číslo nášho účtu, variabilný symbol. Po vykonaní platby sú peniaze na náš účet pripísané v priebehu 1 -2 pracovných dní. Tovar i s daňovým dokladom odosielame ihneď po obdržaní platby.

 

Objednávky prijaté v pracovné dni do 12:00 odosielame ešte ten istý deň, objednávky prijaté po 12:00 odosielame nasledujúci pracovný deň (v prípade platby dobierkou, v ostatných prípadoch odosielame v deň pripísania peňazí na náš účet). Samotná preprava potom trvá v naprostej väčšine prípadov 1 pracovný deň.

 

Upozornenie: Ak si u nás objednáte tovar na dobierku, my ho odošleme a Vy si zásielku neprevezmete, bude Vám naúčtovaný storno poplatok v cene dopravného. Objednávku možete samozrejme bezplatne zrušit, ale iba pred jej odoslaním. Svojim nákupom dávate najavo súhlas s nákupným poriadkom a zaväzujete sa k úhrade storno poplatku pri neprevzatí zásielky.

 

 

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×