Sada prateľných kozmetických tampónov z biobavlneného zamatu (malý 4 ks, veľký 2 ks)

Sada prateľných kozmetických tampónov z biobavlneného zamatu (malý 4 ks, veľký 2 ks)

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Prateľné tampóny na každodenné čistenie a odličovanie tváre.

7,80 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.09.2019

Výrobca: Tierra Verde

Sada prateľných kozmetických tampónov z biobavlneného zamatu (malý 4 ks, veľký 2 ks)

 

Hľadáte nové cesty ako produkovať čo najmenej odpadu? Potom vás iste potešia tieto zamatovo hebučké odličovacie tampóny z biobavlny, ktoré sú báječnou alternatívou k jednorazovým vatovým tampónom. Prateľné odličovacie tampóny z biobavlneného zamatu nahradia stovky jednorazových odličovacích tampónov.

Zamatové odličovacie tampóny sú hebučké a jemné na dotyk, vhodné pre každodenné dokonalé odlíčenie. Vďaka hustote zamatu vyčistia starostlivo vašu pleť a dovolia jej znova dýchať.

S biobavlnou potom máte istotu, že v rukách držíte hypoalergénny materiál, ktorým môžete smelo ošetriť aj veľmi citlivú pokožku. Biobavlna na rozdiel od konvenčne pestovanej bavlny nespôsobuje alergické reakcie. Na rozdiel od bežných vatových tampónov budete mať navyše čistú nielen pleť, ale aj svedomie.

Tampóny nie sú chemicky bielené ani farbené, a preto sú šetrné nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode. Prateľné odličovacie tampóny môžete použiť koľkokrát chcete, takže už nemusíte utrácať za tie jednorazové a navyše, tým aj pomôžete znižovať množstvo odpadu a šetriť prírodu.

 

Prečo voliť biobavlnu

• Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravín a bavlny podľa jasne stanovených pravidiel.

• Na týchto ekofarmách je zakázané používanie toxických chemických pesticídov, insekticídov a hnojív i geneticky modifikovaných organizmov.

• Farmy usilujú o vybudovanie biologicky rozmanitého poľnohospodárskeho systému a udržanie úrodnosti pôdy prirodzenou cestou.

 

Vyrobené v Indii pod certifikátom medzinárodnej organizácie GOTS

Tieto normy definujú metódy pestovania bavlny, jej zberu až po výrobu látok a textilných výrobkov vrátane farieb, nití a gombíkov i všetkých súvisiacich procesov plus sociálnych podmienok robotníkov.

 

Ako sa o biobavlnené tampóny starať?

Tampóny môžete prať s bežným svetlým prádlom na 40-60 ºC. Po prvom vypraní sa nepatrne zrazia. Ak tampónom odličujete klasickú "chemickú" riasenku, odporúčame najprv namydliť odstraňovačom škvŕn a až následne prať s ďalším prádlom.

Na prírodné materiály zásadne nepoužívajte aviváž – usadzuje sa vo vláknach a znižuje savosť vlákien.

 

Neprehliadnite, v ponuke máme aj väčšie balenie 6 kusov a menšie balenie 2 kusov malých (7 cm) prateľných odličovacích tampónov z biobavlneného zamatu.

 

Rozmery: 7 cm a 9 cm.

Sada prateľných kozmetických tampónov z biobavlneného zamatu (malý 4 ks, veľký 2 ks)

Materiál: 100 % biobavlna s certifikáciou GOTS

Výrobca: Mama Natura (Tierra Verde)

Vyrobené v Indii

 

✔ Ekologická náhrada jednorazových tampónov

✔ Prírodný materiál – biobavlna

✔ Šetrné k pokožke

✔ Príjemné na dotyk

✔ Šetrné k životnému prostrediu

✔ Prateľné – opakované použitie

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Ekologická domácnosť

> Starostlivosť o tvár

> Zero waste odličovacie tampóny

> Tierra Verde

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×