Detský príbor Bambino White – Ekobo

Detský príbor Bambino White – Ekobo

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Detská príborová sada Ekobo obsahuje lyžicu, vidličku a nôž. Príbor je ideálny pre deti od 3 rokov. Vyrobené z prírodného materiálu. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium alebo ortuť.

7,90 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 21.10.2019

Výrobca: Ekobo

Detský príbor Bambino White – Ekobo

 

Detská príborová sada Ekobo obsahuje lyžicu, vidličku a nôž. Príbor je ideálny pre deti od 3 rokov – teda od chvíle, keď začínajú pri jedle používať vidličku a nôž. Praktický a ľahký príbor vhodný na pikniky, výlety, záhradu alebo aj na doma. S ideálnou veľkosťou pre detské ruky.

Výrobky Ekobo sú ako šetrnejšia alternatíva plastu vyrobené zo zvyšku bambusu pri výrobe špáradiel a 100 % nezávadného A5 melamínu. Neobsahujú BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani ortuť. Spĺňajú všetky normy pre styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH.

 

Ekobo je francúzska rodinná firma, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou bytových doplnkov vyrobených z prírodného a obnoviteľného zdroja: bambusu. Spájajú modernú estetiku a lokálnych remeselníkov, aby udržali tradičnú remeselnú výrobu a zároveň propagovali bambus ako materiál, ktorý je šetrný a prospešný nielen ekologicky, ale aj sociálne.

Výrobky pre servírovanie jedál značky Ekobo sú čisto prírodného zloženia z obnoviteľných materiálov, sú tak šetrné k vášmu aj detskému zdraviu a tiež životnému prostrediu.

 

Kto za tým stojí?

Boo a Bruno je francúzsko-americký manželský pár, ktorý v roku 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjať a vyrábať súčasné bytové doplnky zo zvyškov bambusu, vznikajúcich pri výrobe bambusových špáradiel, s cieľom ponúknuť ekologickú a udržateľnú alternatívu k plastom.

V súčasnej dobe Ekobo ponúka viac ako 350 druhov výrobkov. Väčšina výrobkov vzniká na základe každodenných potrieb rodiny Boo a Bruna vrátane ich troch dcér.

Firma je priekopník vo vývoji výrobkov z drveného bambusu a dôsledne podporuje a využíva aj malých lokálnych spracovateľov a výrobcov v Číne, teda v mieste pestovania bambusu.

Boo i Bruno veria, že ekologická šetrnosť nie je len módny trend, ale naprostá nutnosť pre súčasnosť a hlavne budúcnosť. Preto považujú za nevyhnutné, aby výrobky ich značky Ekobo spĺňali všetky zdravotné a ekologické štandardy.

 

Farba: biela, farba nie je snehovo biela

Rozmery: 18,5 x 4,5 x 3 cm

Je možné umývať v umývačke (v hornej časti pri nízkych teplotách), ale pre dlhšiu životnosť odporúčame ručné umývanie. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre.

 

✔ Sada obsahuje detskú lyžičku, vidličku a nôž

✔ K prírode šetrnejšia alternatíva plastu

✔ Vyrobené z prírodného materiálu

✔ Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium alebo ortuť

✔ Je možné umývať v umývačke

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Ekologická domácnosť

> Pre deti

 

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×