Detská sada Bambino 1 – Ekobo

 Detská sada Bambino 1 – Ekobo

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Sada obsahuje: tanier, misku, hrnček a lyžičku v rôznych farbách. K prírode šetrnejšia alternatíva plastu. Vyrobené z prírodného materiálu. 100 % bezpečné pre deti, bez BPA, PVC, ftalátov a škodlivín. Šetrné k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.

22,40 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 18.09.2019

Výrobca: Ekobo

Detská sada Bambino 1 – Ekobo

 

BIOBU Bambino detský set bol navrhnutý pre drobné ruky a stravovacie návyky menších detí. Vďaka modernej forme a mixe farieb si zaslúži miesto aj pri stole dospelých. Riad je ekologický, možno ho umývať v umývačke a je vhodný aj pre vonkajšie použitie na záhrade či terase. Môžete si ho zabaliť so sebou aj na piknik, pláž či kempovanie. Hrnček, tanier, miska a lyžička sú predávané spoločne v darčekovom balení pripravené k potešeniu detí.

Výrobky Ekobo sú ako šetrnejšia alternatíva plastu vyrobené zo zvyšku bambusu pri výrobe špáradiel a 100 % nezávadného A5 melamínu. Neobsahujú BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani ortuť. Spĺňajú všetky normy pre styk s potravinami – FDA, LFGB a REACH.

Neobsahujú živočíšne zložky – vhodné pre vegánov, suroviny ani materiály nie sú testované na zvieratách.

 

Ekobo je francúzska rodinná firma, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou bytových doplnkov vyrobených z prírodného a obnoviteľného zdroja: bambusu. Spájajú modernú estetiku a lokálnych remeselníkov, aby udržali tradičnú remeselnú výrobu a zároveň propagovali bambus ako materiál, ktorý je šetrný a prospešný nielen ekologicky, ale aj sociálne.

Výrobky pre servírovanie jedál značky Ekobo sú čisto prírodného zloženia z obnoviteľných materiálov, sú tak šetrné k vášmu aj detskému zdraviu a tiež životnému prostrediu.

BIOBU Bambino detský set EkoboKto za tým stojí?

Boo a Bruno je francúzsko-americký manželský pár, ktorý v roku 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjať a vyrábať súčasné bytové doplnky zo zvyškov bambusu, vznikajúcich pri výrobe bambusových špáradiel, s cieľom ponúknuť ekologickú a udržateľnú alternatívu k plastom.

V súčasnej dobe Ekobo ponúka viac ako 350 druhov výrobkov. Väčšina výrobkov vzniká na základe každodenných potrieb rodiny Boo a Bruna vrátane ich troch dcér.

Firma je priekopník vo vývoji výrobkov z drveného bambusu a dôsledne podporuje a využíva aj malých lokálnych spracovateľov a výrobcov v Číne, teda v mieste pestovania bambusu.

Boo i Bruno veria, že ekologická šetrnosť nie je len módny trend, ale naprostá nutnosť pre súčasnosť a hlavne budúcnosť. Preto považujú za nevyhnutné, aby výrobky ich značky Ekobo spĺňali všetky zdravotné a ekologické štandardy.

 

Farba: oranžová, ružová, fialová, biela

Rozmery: tanier: 2,5 x 18 cm, miska: 5 x 15 cm, téglik: 8 x 7,5 cm, lyžička: cca 13,5 cm

Je možné umývať v umývačke (v hornej časti pri nízkych teplotách), ale pre dlhšiu životnosť odporúčame ručné umývanie. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre.

 

✔ Sada 4 ks detského riadu v rôznych farbách

✔ Sada obsahuje: tanier, misku, hrnček a lyžičku v rôznych farbách

✔ K prírode šetrnejšia alternatíva plastu

✔ Vyrobené z prírodného materiálu

✔ 100 % bezpečné pre deti, bez BPA, PVC, ftalátov a škodlivín

✔ Šetrné k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu

✔ Je možné umývať v umývačke

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Ekologická domácnosť

> Pre deti

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×