Dámske ECO tampóny Naty – super plus (15 ks)

Dámske ECO tampóny Naty – super plus (15 ks)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom posledný 1 ks

Balenie obsahuje 15 ks ekologických dámskych tampónov pre silnú menštruáciu. Tampóny Naty sú vyrobené zo 100 % prírodných materiálov – organickej nebielenej bavlny, sú biologicky rozložiteľné a kompostovateľné.

4,80 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 01.04.2020

Výrobca: ECO by Naty

Dámske ECO tampóny Naty – super plus (15 ks)

 

Balenie obsahuje 15 ks ekologických dámskych tampónov pre silnú menštruáciu. Tampóny Naty sú vyrobené zo 100 % prírodných materiálov – organickej nebielenej bavlny, sú biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Neobsahujú umelé hmoty, chémiu, parfumy, bielidlá ani ďalšie nežiaduce látky. Tampóny nie sú bielené chlórom a nie je v nich tak ani minimálne množstvo toxického dioxínu.


Funkčnosť a spoľahlivosť tampónov z bio materiálov sa nelíši od konvenčných tampónov a sú pritom navyše veľmi ohľaduplné k nášmu zdraviu a zároveň aj k životnému prostrediu. Navrhnuté v harmónii s ženskou pokožkou tak, aby mohla dýchať.

 

Výrobok neobsahuje živočíšne zložky a nie je testovaný na zvieratách.

Certifikácia "OK biobased" (Vincotte) potvrdzuje použitie obnoviteľných materiálov.

 

Certifikácia OK Biobased      Icea     Cotton Inc.

 

• Dámska hygiena Naty poskytuje čistú, prírodnú a bezpečnú starostlivosť, ktorá je obzvlášť v intímnych partiách dôležitá. Vložky (tiež slipové a prsné) i tampóny sú z viac ako 95 % biologicky rozložiteľné, kompostovateľné, bez plastov a chemických látok. K tomu vás prekvapia rovnakou funkčnosťou ako nájdete u konvenčných výrobkov. Papierové balenie je vyrobené zo 100% recyklovaného papiera. Niet divu, že dámska hygiena od Naty už získala mnoho ocenení.

• Dámske vložky majú podobné vlastnosti ako jednorazové plienky. Sú na báze kukuričného škrobu, úžasne priedušné, bez chlóru a parfumov.

• Dámske tampóny z organickej bavlny sú na trhu len od polovice roka 2017 a veľmi rýchlo si získavajú obľubu po celej Európe.

 

Výrobca: Naty (Švédsko)

https://www.naty.com/global/

 

✔ Pre silnú menštruáciu

✔ Z organickej nebielenej bavlny

✔ Plne funkčné a spoľahlivé

✔ Úplne rozložiteľné

✔ Neobsahujú umelé hmoty, chlór, parfumy a iné nežiaduce látky

✔ Savé jadro neobsahuje superabsorpčný polymér

✔ 15 ks v balení

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Ekologická domácnosť

> Dámske intímne hygienické potreby

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×