Jack N‘ Jill Pohárik Koala

Jack N‘ Jill Pohárik Koala

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom menej ako 5 ks

Prírodný pohárik s detským motívom na odkladanie zubnej pasty a kefky alebo ako bežný pohárik na pitie. Pohárik je vyrobený z bambusových a ryžových pliev a je 100% rozložiteľný v prírode.

7,60 €

Jack N' Jill Pohárik Koala

Prírodný pohárik s detským motívom na odkladanie zubnej pasty a kefky alebo ako bežný pohárik na pitie. Pohárik je vyrobený z bambusových a ryžových pliev a je 100% rozložiteľný v prírode.

 

✔ Z bambusu a ryžových zŕn

✔ Na uloženie kefky, vyplachovanie úst i ako pohárik na vodu

✔ Úplne rozložiteľný a kompostovateľný

✔ Balený v recyklovateľnom papieri

✔ Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A)

 

Prírodný a zároveň ekologický pohárik pre deti s roztomilým motívom koaly od austrálskej značky Jack n 'Jill je síce primárne určený na vyplachovanie úst a hygienické odkladanie kefiek v kúpeľni, ale perfektne poslúži aj ako bežný pohárik na pitie. Stačí, keď si k nemu dokúpite viečko a môžete deťom do neho pripraviť ich obľúbený studený nápoj na výlet. Pristane mu to tiež vo vašej kúpeľni s kefkou Jack n'Jill s rovnakým obrázkom ružovej koaly.

 

Pohárik je vyrobený z bambusových a ryžových pliev, a preto je v prírode úplne rozložiteľný a kompostovateľný, čo znamená, že je šetrný k životnému prostrediu.

Pohárik Jack N'Jill prirodzene neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Vhodný do umývačky riadu (vrchný košík), ale nie je vhodný do mikrovlnnej rúry.

 

Ak chcete vašim deťom dopriať skutočne kvalitnú a prírodnú ústnu starostlivosť, odporúčame kompletný rad výrobkov Jack N'Jill.

 

Farba: svetlá béžová

Rozmery: 9 cm (výška) x 8 cm (horný priemer)

Objem: 300 ml


Výrobca: Jack n' Jill

Viac informácií o značke Jack n' Jill

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Zubná starostlivosť

> Prírodná dentálna hygiena

Prírodné zubné pasty pre deti

> Ekologická domácnosť

Pre deti

> Jack n' Jill

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×