Zubná kefka Curanatura Health (soft)

Zubná kefka Curanatura Health (soft)

 Expedujeme obratom

Táto zubná kefka je vyrobená z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera. Vhodná na čistenie citlivých zubov a ďasien.

3,80 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.10.2021

Výrobca: Curanatura

Zubná kefka Curanatura Health (soft)

 

Kefky Curanatura Health (soft) sú osadené mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k vašim zubom i ďasnám, lebo sú použité najmäkšie vlákna s hrúbkou 0,15 mm s hustotou 50 štetín na otvor so zaoblenými koncami zastrihnutými do rovna. Dĺžka štetinky je 1,1 cm, uložené sú v 4 radoch. Dĺžka hlavy je 2,5 cm.

 

Bambusové kefky Curanatura patria medzi naozaj jedinečné výrobky, ktoré potešia nejedného zákazníka. Ich hlavnou výhodou je optimálny tvar hlavice a rukoväte, ktoré umožnia výborné vyčistenie zubov i ťažšie dostupných plôch zadných stoličiek. Dobrou správou tiež je, že ich výroba spočíva na báze bambusových vlákien.

Čo presne to znamená?

Stále viac sa zaoberáme faktom, že naša populácia spotrebúva za svoj život príliš veľa plastov. Či už sa zamyslíme nad plastovými fľašami či obalmi na jedno použitie, do ktorých sa balí jedlo, plasty zachvátili každú oblasť nášho života. Predstavte si len zubné kefky či tyčinky používané na čistenie uší. Je to plast, ktorý zbytočne zaťažuje našu planétu. Značka Curanatura prišla s výborným nápadom – nahradiť plast bambusom.

Bambus patrí v oblasti výroby medzi najekologickejšie suroviny hneď z niekoľkých dôvodov. Rýchlo rastie, nezaťažuje ekosystém, dokáže pohlcovať a rozkladať plyny, ktorých účinok má za následok skleníkový efekt, má vysoké výnosy, spomaľuje odlesňovanie a zároveň je jeho zber ekologický.


Bambusové kefky Curanatura sa vyznačujú jemným štetinami, ktoré sa vyrábajú z organického bambusu – bambusovej celulózy a biodegradovateľného nylonu 4. Nylon 4 je látky, ktorá je síce plastom príbuzná, ale dobrou správou je, že v prírode sa rozkladá bez toho, aby za sebou zanechala nebezpečnú ekologickú stopu. V bambusových kefkách Curanatura nenájdete ani stopu po nebezpečných látkach ako sú ftaláty či BPA.


Značka Curanatura myslela pri výrobe svojich kefiek skutočne na každý detail a maličkosť. Okrem toho, že každá z ich kefiek je 100 % rozložiteľná a balené sú v recyklovateľnom papieri, zákazníci majú možnosť si k zubným kefkám dokúpiť i bambusový stojan na zubné kefky. Kúpou bambusovej zubnej kefky získate ekologického a zároveň skvelého spoločníka na dentálnu hygienu s hlavicou tvarovanou tak, aby dokázala dokonale vyčistiť každú plochu vašich zubov.

 

Idete na dovolenku? Tak sa vám môžu hodiť tieto bambusové puzdra na kefky Curanatura pre malé i veľké.

 

Viac informácií o značke Curanatura

 

✔ Vhodná na čistenie citlivých zubov a ďasien

✔ Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A

✔ 100% ekologicky nezávadná

✔ Zabalená v 100% recyklovanom obale

 

 Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

> Zubná starostlivosť

Prírodná dentálna hygiena

> Ekologická domácnosť

> Curanatura

 

Čo o nás hovoria naši zákazníci na Heureke

 • Daška

  Perfektná komunikácia - ochota pomôcť pri problémoch s objednávaním. Rýchle dodanie. Krásny darček - milé prekvapenie
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Záhradník

  Nakupoval som tu prvý raz a som príjemne prekvapený, najmä rýchlosť dodávky, pozornosť využiť čas na články o zdraví
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Ivka

  Skutočne promptne dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Mariana

  Výborná milá komunikácia, krásne zabalený balík.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Anna

  Výborný a rýchly prístup a to hlavne v dnešnej ustráchanej dobe. Vďaka za bylinky.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Katka

  Pár rokov už odtiaľ objednávam a som s nimi veľmi spokojná
  Hodnotenie: 5 / 5

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×