Masticha Active 30 kapsúl

Masticha Active 30 kapsúl

Hodnotenie produktu: 5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

30 kapsulové balenie – ideálne na cestovanie. Masticha active predchádza žalúdočným a črevným problémom spôsobených nervozitou z cestovania a cudzími baktériami v jedle a vo vode pri cestovaní do zahraničia. Odporúčame užívať aj preventívne.

14,90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Apothecary s.r.o.

Masticha Active v praktickom cestovnom balení

 

Masticha je unikátny prírodný produkt, ktorý sa získava zo stromu Pistacia lentiscus na gréckom ostrove Chios. Masticha je s obľubou využívaná pre svoje blahodárne účinky na tráviaci trakt, ktorý harmonizuje a podporuje jeho správnu činnosť.

Masticha Active je doplnok stravy obsahujúci prírodnú mastichu obohatenú o probiotickú kultúru S. boulardii, ktorá prispieva k harmonizácii črevnej mikroflóry. Hlavnými výhodami kapsúl Masticha Active je to, že po užití pôsobia priamo v žalúdku, kde aktívne prospievajú správnej funkcii trávenia.

Masticha Active kapsuly podporujú zdravé zažívanie a uľavujú od tráviacich a žalúdočných ťažkostí, akými sú bolesti brucha, žalúdočné kŕče, zlé trávenie. Mastichové kapsuly sú nielen vhodnou podpornou liečbou pri ochoreniach žalúdka, ale aj skvelou prevenciou pred návratom týchto problémov.

 

Odporúčané užívanie:

• Pri cestovaní odporúčame mastichu active užívať preventívne 1 kapsulu 2x denne.

• Pri akútnych žalúdočných a črevných problémoch odporúčame užívať 2 kapsuly 3x denne.

• Pri odporúčanom dávkovaní je jedno balenie Mastichy Active, 30 ks určené na dobu 5 dní.

 

Mastichu Active, 30 ks neodporúčame užívať proti baktérii HP a žalúdočným vredom vzhľadom na kratšiu dobu užívania (5 dní).

Pre komplexnejšiu terapiu je vhodné zvoliť väčšie balenia mastichy. Odporúčame výhodné balenie 2x Chioská masticha active s probiotikami + Helicobacter Pylori test zdarma

 

Masticha active za výhodnú cenu

 

Upozornenie: Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Masticha sa neodporúča požívať tehotným ženám, malým deťom a osobám alergickým na živicu. Masticha nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí.

Neužívajte súčasne s antimykotikami. Nepodávať pacientom s centrálnym žilovým katétrom. (Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.)

 

Zloženie: Chioská masticha – 250 mg, Saccharomyces boulardii – 75 mg, mikrokryštalická celulóza – 25 mg, celulózová kapsula.

 

Krajina pôvodu: Chioská masticha – Grécko (ostrov Chios), Saccharomyces boulardii – Bulharsko

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Chioská masticha

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×