Befungin 100 ml

Befungin 100 ml

Hodnotenie produktu: 4.94/5 (101x)

Vaše hodnotenie:

Befungin je vodný extrakt z tradične používanej huby Rezavca šikmého, ľudovo nazývaného čaga, latinsky Innonotus Obliquus.

17,80 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 21.10.2019

Výrobca: Tradičná ruská medicína


Befungin extrakt z čagy (Befunginum)

Befungin je vodný extrakt z tradične používanej huby Rezavca šikmého, ľudovo nazývaného čaga, latinsky Inonotus obliquus. Tento choroš s rozmanitými účinkami na organizmus rastie najčastejšie na brezách, u nás pomerne zriedkavo, hojne sa vyskytuje na Sibíri. Rezavec šikmý obsahuje rad biologicky aktívnych látok ako polysacharidy, kyselinu čagovú, organické kyseliny, steroidy, melanín, z prvkov mangán, kobalt a ďalšie.

 

Užívanie: pred jedlom 3x denne 1 polievková lyžica roztoku pripraveného z troch čajových lyžičiek koncentrátu zamiešaných do 150 ml ešte teplej prevarenej vody. Užívať 30 minút pred jedlom.

Usadenie sedimentu je prípustné, pred použitím fľaštičku vždy pretrepte. Po troch mesiacoch užívania Befunginu sa odporúča zaradiť 7-14 dennú prestávku.

 

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy.

 

Zloženie: Rezavec šikmý (Inonotus obliquus) - čaga 85 g v 100 ml 9,47% alkoholu v zásobnom extrakte.

 

Befungin cena: 17,80 €

Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

 

Alternatívne produkty z čagy  Odkaz

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Liečivé huby

Čaga

Tradičná ruská medicína

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×