Ženšen extrakt 80tbl.

Ženšen extrakt 80tbl.

Hodnotenie produktu: 4.85/5 (66x)

Vaše hodnotenie:

Ženšen pravý extrakt - Ženšeň pravý (Panax ginseng) koreň extrakt 100 mg, sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra L. ) koreň 100 mg, vitamín C 10 mg (12,5 % odporučenej dennej dávky), objemové činidlá: laktóza, škrob, protihrudkovacia látka: stearan vápenatý v 1 tablete.

12,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Tradičná ruská medicína

Ženšen pravý extrakt 80tbl.

 

Ženšen pravý (latinsky Panax ginseng, slovensky Všehoj ázijský) zastáva významnú úlohu v ľudovej medicíne najmä v Číne, Japonsku a Kórei. Meno panax je prevzaté z latinského "panacea", ktoré sa dá voľne preložiť ako "liek na mnohé choroby" a ginseng je v čínskej medicíne výraz pre "koreň človeka".

V čínskej knihe o bylinách, pochádzajúcej z 1. storočia pred naším letopočtom, je ženšen spomínaný ako bylina podporujúca 5 vnútorných orgánov, utišujúca nervy, upokojujúca myseľ, zastavujúca kŕče, vyháňajúca zlých duchov, čistiaca zrak a zlepšujúca pamäť.

 

Zloženie: ženšeň pravý (Panax ginseng) koreň extrakt 100 mg, sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra L. ) koreň 100 mg, vitamín C 10 mg (12,5 % odporučenej dennej dávky), objemové činidlá: laktóza, škrob, protihrudkovacia látka: stearan vápenatý v 1 tablete.

 

Doporučené dávkovanie: 1 – 2 tablety za deň, najlepšie pri jedle, zapiť pohárom vody. Odporúča sa prípravok užívať v prvej polovici dňa.

Odporučená doba užívania: 1 – 2 mesiace

 

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Užívanie sa neodporúča osobám s vysokým krvným tlakom a pri ochoreniach kardiovaskulárnej sústavy. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte na suchom, tmavom, chladnom mieste pri teplote max. 25 °C.

 

Ženšen pravý cena: 12,90 €

Obsah balenia: 80 toboliek

Krajina pôvodu: Ukrajina

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

> Tradičná ruská medicína

 

Nový komentár

* (Povinné)

Novinky

 Akcie - Zľavy

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Viac info

Prihlásenie

×