Papaya 35 MultiplyPLUS 500 ml

Papaya 35 MultiplyPLUS 500 ml

Hodnotenie produktu: 4.95/5 (19x)

Vaše hodnotenie:

Papaya 35 multiplyPLUS ako jeden z mála produktov na trhu s fermentovanou papájou neobsahuje žiadne stabilizátory, konzervačné látky, farbivá ani príchute, čím je zachovaná vysoká kvalita a obsah účinných látok.

34,90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Rochway Laboratories (Pty) Ltd, Australia

Rochway Papaya 35 Multiply PLUS 500 ml

Fermentovaná papája

 

100% prírodný produkt

Bez lepku, laktózy a nasýtených kyselín, vhodný aj pre diabetikov a vegánov. Bez sladidiel, farbív, dochucovadiel, konzervačných látok a iných škodlivých prísad.

 

Papaya 35 Multi PLUS je vyrobený na základe tisíc rokov starej repceptúry pôvodných austrálskych obyvateľov.

Tajomstvom výrobného procesu bioaktívneho koncetrátu z papáje je forma spracovania a to efektívnym spôsobom z prírody – fermentáciou. Počas tohto procesu sa tvoria prospešné baktérie, ktoré sa bežne vyskytujú aj v ľudskom organizme, ako je napríklad L. acidophilus, L. casei, L. plantarum, L. bulgaricus, bifidus, L. lactis, L. fermenty a probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii a cerevisiae.

 

Zloženie: Šťava z papáje (Carica papaya) 74%, extrakt z granátového jablka 25%, zelený čaj, L. acidophilus, L. casei, L. plantarum, L. bulgaricus, bifidus, L. lactis, L. fermenty, Saccharomyces boulardii a cerevisiae.

 

Produkt je bohatý na

• proteíny a enzýmy, z ktorých dominantný je papaín, (má rovnaké zloženie ako pepsín, prirodzený enzým, ktorý v žalúdku rozkladá potraviny)

• probiotické kultúry: L. acidophilus, L. casei, L. plantarum, Bifidus, L. bulgaricus, L . lactis, L., fermenty a probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii a cerevisiae.

• aminokyseliny: arginín, lyzín, elhystidín, fenilalanýn, tyrozín, leucín, izoleucín, metionín, valín, glycín, prolín, kyselina glutánová, treonín, lyselina asparágová, L tryptofán.

• prírodné vitamíny (A, B, C, E),

• prírodné minerálne látky (draslík, vápnik, horčík, železo)

 

 

Dávkovanie: Pred každým použitím fľašu pretrepte. Užívajte 3x denne 5 ml (jeden vrchnák od nápoja je cca 5-6 ml), najlepšie pred jedlom. Môžete konzumovať priamo, obsah premiešajte v ústach, až potom ho prehltnite alebo si ho zamiešajte do pohára s vodou a vypite.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na jednu zo zložiek prípravku.

 

Obsah: Výrobok obsahuje 500 ml, čo pri odporúčanom dávkovaní vystačí na 33 dní.

 

Skladovanie: Nevystavujte priamenu slnku. Skladujte pri teplote do 25°C. Pre zachovanie farby a chuti odporúčame po otvorení udržiavať v chlade. Pri vyšších teplotách produkt mení chuť a farbu, produkt však môžete aj naďalej bezpečne konzumovať, na priaznivé účinky to nemá žiadny negatívny vplyv.

 

Výrobca: BJP Laboratories PL, 2 Alloy street, Yatala, Austrália. BJP Laboratories z Austrálie je jedným z najznámejších výrobcov probiotických doplnkov na svete, pod značkou ROCHWAY

 

Papaja

, 28.06.2017 09:19:22

Dobry den, Chcela som sa opytat kedy budete mat sklade tento produkt? Dakujem

Re: Papaja

, 28.06.2017 14:41:07

Príjemný deň, nevieme, kedy bude Papaya 35 MultiplyPLUS opäť skladom, momentálne ju nemá ani distribútor a tiež nevie presný dátum naskladnenia. Prajeme krásny deň

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Vianočné darčeky pre krásu a zdravie

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×