Mumio krém so včelím jedom 75ml

Mumio krém so včelím jedom 75ml

Hodnotenie produktu: 4.81/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

"Šikovná" formula krému umožňuje identifikovať hlavný zdroj spoločných problémov a riešiť jeho komplex. Zložky krému majú výrazný regeneračný, otepľovací a protizápalový účinok, pomáhajú na zníženie bolesti.

11,70 €

Mumio krém so včelím jedom

 

"Šikovná" formula krému umožňuje identifikovať hlavný zdroj spoločných problémov a riešiť jeho komplex. Zložky krému majú výrazný regeneračný, otepľovací a protizápalový účinok, pomáhajú na zníženie bolesti. Krém aktivuje látkovú výmenu a krvný obeh v periartikulárnom tkanive, bráni vývoju degeneratívnych procesov a zabraňuje tvorbe osteofytov, zvyšuje pevnosť a pružnosť väzov, šliach a synoviálnej membrány.

 

Použitie:

✔ Prevencia zmien súvisiacich s vekom v kĺboch

✔ Prevencia kĺbovej meteosensitivity a sezónne zhoršenie kĺbového ochorenia

✔ Preventívna údržba a komplexné liečenie deštruktívnych a zápalových ochorení kĺbov

✔ Osteochondróza

• Bolesť kĺbov - reumatické bolesti

• Reumatoidná artritída

 

Aktívne látky: včelí jed, glukosamín, kolagén, morská cibuľa, Tamus obyčajný, Paprika krovitá, borievka, Nátržník bahenný, kadidlovník, vitamíny skupiny B.

 

Múmio - prírodný biostimulátor. Stimuluje jedinečné prírodné regeneračné procesy v kĺboch ​​a množenie spojivového tkaniva buniek, má protizápalový, detoxikačný a posilňujúci účinok.

Včelí jed má protizápalové, otepľovacie, analgetické, baktericídne účinky, aktivuje krvný obeh, zlepšuje látkovú výmenu v kĺbe a periartikulárnym tkanivám dodáva výživu. Zvýšením permeability kože podporuje hlboké preniknutie terapeutických zložiek do problémovej oblasti.

Glukosamín - základný prvok tkaniva chrupavky. Zlepšuje látkovú výmenu v kĺboch, stimuluje produkciu glykozaminoglykánov potrebných na obnovenie chrupavky, rovnako ako syntézu proteoglykánov a kyseliny hyalurónovej v synoviálnej tekutine. Inhibuje vývoj degeneratívnych procesov v kĺboch. Podporuje regeneráciu chrupavky pri zápalových javov, znižuje bolesť.

Kolagén - fibrilárny proteín, tvorí základ spojivových tkanív (šľachy, chrupavky a kosti) a zabezpečuje jeho pevnosť a pružnosť. Uľahčuje rýchlu obnovu a posilnenie tkanív. Porušenie syntézy kolagénu vedie k poškodeniu väzov, chrupaviek a celej kostrovej sústavy.

Morská cibuľa má najsilnejší otepľovací účinok, ako aj výrazný analgetický a protizápalový účinok.

Adamov koreň a Paprika krovitá majú otepľovací efekt a stimulujú metabolizmus a mikrocirkuláciu v periartikulárnom tkanive, znižujú citlivosť na bolesť.

Borievka obyčajná a Nátržník bahenný majú antibakteriálne, analgetické, protizápalové účinky, prispievajú k stimulácii regenerácie tkaniva chrupavky.

Kadidlovník zlepšuje kapilárny krvný obeh a kĺbovú výživu, inhibuje uvoľňovanie lyzozomálnych enzýmov, ktoré ničia chrupavku, stimuluje regeneračné procesy v kostiach a chrupaviek tkaniva.

 

Spôsob použitia: Krém aplikujte do postihnutej oblasti krúživými, masážnymi pohybmi 3-5 minút. Nechajte úplne vstrebať. Aplikujte 2-3 krát denne. Postihnutú oblasť udržujte v teple a pokoji. Trvanie kúry je 3-6 týždňov. Potom odporúčame opakovať kúru za 2-3 mesiace.

Upozornenie: Nepoužívajte pri precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Pri vzniku alergickej reakcie, prestaňte s aplikáciou.

 

Zloženie: Aqua, Cade oil, Mumiyo, Raw bee venom, Biostimulating complex „Anti-inflammatory", Biostimulating complex „Penetrative microcapsules", Biostimulating complex „Vitamins Group B", Collagen Hydrolysate, Glucosamin Hydrochloride, Marsh Cinquef oil Extract, Tamus Communis Extract, Ornithogalum Caudatum Extract, Pepper Extract, White beewax, Liquid Paraffin, Sunflower Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Glycerin, Guardian Rosemary, Neowax SE-PF, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Eutanol G, Dimeticone M 350, Microcare DMP, microcare IT.


Obsah: 75ml

Krajina pôvodu: RU

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné liečivé krémy

Bylinné masti, krémy na kĺby, svaly

Tradičná ruská medicína

 

Čo o nás hovoria naši zákazníci na Heureke

 • Daška

  Perfektná komunikácia - ochota pomôcť pri problémoch s objednávaním. Rýchle dodanie. Krásny darček - milé prekvapenie
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Záhradník

  Nakupoval som tu prvý raz a som príjemne prekvapený, najmä rýchlosť dodávky, pozornosť využiť čas na články o zdraví
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Ivka

  Skutočne promptne dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Mariana

  Výborná milá komunikácia, krásne zabalený balík.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Anna

  Výborný a rýchly prístup a to hlavne v dnešnej ustráchanej dobe. Vďaka za bylinky.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Katka

  Pár rokov už odtiaľ objednávam a som s nimi veľmi spokojná
  Hodnotenie: 5 / 5

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×