Šišiak bajkalský čaj - koreň 50g

Šišiak bajkalský čaj - koreň 50g

Hodnotenie produktu: 4.79/5 (24x)

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom viac ako 5 ks

Šišiak môže vhodným spôsobom ovplyvňovať a podporovať liečbu pri strese, hystérii, úzkosti, nervovom vypetí a tiež pri vysokom krvnom tlaku. Uľahčuje plnohodnotný spánok.

5,50 €

Šišiak bajkalský čaj 50g

(Scutellaria baicalensis) drvený koreň

 

Šišiak je jednou z najhojnejšie využívaných bylín v tradičnej Čínskej medicíne, v medicíne ďalekého východu. U nás v strednej Európe sa pozvoľna dostáva do širšieho povedomia.


Je to výnimočná rastlina s vynikajúcimi liečivými vlastnosťami a súčasťou čínskych medicínskych prípravkov je od počiatku nášho letopočtu, keď sa o nej našli prvé zmienky v čínskych spisoch. Šišiak bajkalský je veľmi obľúbený v čínskej a tibetskej medicíne.

Užívanou časťou je najmä koreň a tiež listy. Korene obsahujú flavonoidy, bajkalín, vogonín a skutellarín. Šišiak môže vhodným spôsobom ovplyvňovať a podporovať liečbu pri strese, hystérii, úzkosti, nervovom vypetí a tiež pri vysokom krvnom tlaku. Uľahčuje plnohodnotný spánok.

 

Zloženie: šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis) drvený koreň.

Spôsob prípravy: 1 polievkovú lyžicu koreňa (5g) zaliať pohárom horúcej vody a nechať vylúhovať 15 minút za občasného miešania. Po ochladení scediť a výluh doplniť horúcou vodou do objemu 200ml.

 

Upozornenie: Nepoužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky. Nie je určené pre deti do 12 rokov.

 

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: RU

Šišiak bajkalský čaj cena: 5,50 €

 

Alternatívny produkt: Šišiak Bajkalský 80tbl  Odkaz

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Sušené liečivé bylinky

Tradičná ruská medicína

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×