Maca pre mužov v kapsliach

Maca pre mužov v kapsliach

Hodnotenie produktu: 4.99/5 (76x)

Vaše hodnotenie:

Veľmi obľúbená Maca Royale Organic pre mužov v pohodlnom dávkovaní v kapsliach je patentovaná zmes starostlivo vybratých farieb Macy. EXKLUZÍVNA KVALITA!

13,43 €

17,90 € Zľava 4,47 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.10.2019

Výrobca: Healthy Me

Maca Royale Organic pre mužov v kapsliach  EXKLUZÍVNA KVALITA Z PERU  Healthyme

(Pôvodne Rainforest organic)

 

Maca je superpotravina, ktorá poskytuje jednotlivcom, ktorí nežijú v Peru, možnosť využiť jej zázračné liečivé účinky. Superpotraviny boli známe svojou účinnosťou, liečivým charakterom a uzdravujúcimi schopnosťami už pred tisíc rokmi. Mnoho z nich tiež pochádza z miest, kde predtým sídlili starodávne civilizácie. Drsné podmienky ako napr. tropické pralesy alebo nadmorská výška donútili plodiny zadržiavať v sebe čo najviac živín, aby v takomto prostredí mohli vôbec prežiť. Vďaka tomu môžeme v superpotravinách objavovať skutočne abnormálne množstvo nutričných hodnôt, ktorých sa nám inak často nedostáva.

 

Veľmi obľúbená Maca Royale Organic pre mužov v pohodlnom dávkovaní v kapsliach je patentovaná zmes starostlivo vybratých farieb Macy (tmavá až čierna), pri ktorých najnovší výzkum dokázal, že obsahujú zložky obzvlášť významné pre zdravie mužov.

 

Jedným z najviac vzrušujúcich aspektov Macy je, že nie sú známe žiadne vedľajšie účinky užívania tejto rozprávkovej superpotraviny. Maca je bezpečná a efektívna pre jednotlivcov všetkých vekových kategórií.

 

Tradične bola Maca používaná v boji proti duševnej a telesnej únave. Pre vyvážený obsah látok: rôznych minerálov, aminokyselín, vitamínov si Maca našla významné využitie aj v našom súčasnom veku urýchleného životného štýlu a preto je vhodná najmä pre tých, ktorí zanedbávajú vyvážený životný štýl. V Andách je Maca považovaná za prameň mladosti.

 

Rainforest Maca je jednou z mála, ktorá obsahuje všetky svoje pôvodné enzýmy. Špeciálnymi postupmi počas procesu výroby (technológiou gelatinizácie) je zbavená škrobov. Zároveň sa však zachovávajú prírodné látky a živiny. Maca sa lepšie rozpúšťa, je ľahko stráviteľná a viacej vstrebateľná, vďaka čomu sa dostáva do tela väčšie množstvo výživných látok.

 

Zloženie: V balení je 100 kapsúl 400 mg (40 g) Macy Organic - starostlivo vybraných druhov farieb. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.

Doporučené dávkovanie: 2x denne 2-3 kapsule zapiť vodou.

Upozornenie: Neodporúča sa deťom do 3 rokov.

 

Balenie: 100 rastlinných kapsúl (Maca peruánska)

Krajina pôvodu: PERU

 

Tento produkt a ďalšie alternatívne produkty nájdete v sekcii Peruánska MACA Peruánska maca

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Peruánske byliny

Peruánska MACA

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×