Šungitový gél FORTE na kĺby s chondroitínom a glukosamínom 75ml

Šungitový gél FORTE na kĺby s chondroitínom a glukosamínom 75ml

Hodnotenie produktu: 4.89/5 (18x)

Vaše hodnotenie:

Gél-balzam série "Šungit" na kĺby "Chondrosustavit XS28 forte" sa odporúča ako pomôcka pri ochorení kĺbov, osteochondróze, radikulitíde, artróze, artritíde, dne.

9,90 €

Šungitový gél FORTE na kĺby s chondroitínom a glukosamínom 75ml

 

✔ na pokožku v oblasti kĺbov

✔ s obsahom kombináce chondroitínu, glukosamínu a šungitu

 

Gél-balzam série "Šungit" na kĺby "Chondrosustavit XS28 forte" sa odporúča ako pomôcka pri ochorení kĺbov, osteochondróze, radikulitíde, artróze, artritíde, dne. V kombinácii s chondroitínom a glukozamínom, pomáha obnovovať chrupavkovité časti kĺbov a chrbtice, znižuje bolestivosť a zvyšuje mobilitu postihnutých kĺbov, spomaľuje deštrukciu kĺbových tkanív, stimuluje regeneráciu chrupavky.

 

Šungit má silný protizápalový a antioxidačný účinok, bráni oxidačným procesom v bunkách a tým ich chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Glukosamín je nevyhnutnou súčasťou pre výstavbu spojivového tkaniva. Podieľa sa na tvorbe nechtov, kože, kostí a šliach. Poskytuje povrchu kĺbov elasticitu a napomáha regenerácii poškodenej chrupavky, výrazne znižuje bolestivé symptómy.

Chondroitín sulfát je polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý patrí do skupiny glykozaminoglykánov. Podporuje aktívnu regeneráciu chrupavky, zlepšuje jej pružnosť, pomáha mierniť bolestivé príznaky poškodených kĺbov a napomáha obnove ich pohyblivosti.

 

Spôsob použitia: Aplikujte gél na problematickú oblasť masážnymi pohybmi 2-3x denne. Nechajte úplne vstrebať. Odporúčame užívať 2-3 týždne. Kúru možno opakovať po 3 mesiacoch, podľa potreby.

Upozornenie: Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek prípravku.

 

Zloženie: Aqua, Glucosamine Sulphate Potassium, Propylene Glycol, Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Fullerens, Methylsulfonylmethane, PEG-40 Castor Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA.

 

Objem: 75 ml

Krajina pôvodu: RU

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné liečivé krémy

Bylinné masti, krémy na kĺby, svaly

Šungitová kozmetika

Výrobky zo ŠUNGITU

Tradičná ruská medicína

 

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×