Maka Gelandina 100g

Maka Gelandina 100g

Hodnotenie produktu: 5/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

Celosvetovo známa a vyhľadávaná buľva rastliny z vysokých polôh peruánskych Ánd, s bohatstvom cenných zložiek a širokým spektrom vlastností.

9,50 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Uncaria

Maka Gelandina

Horská peruánska maca koreň overenej kvality

 

Celosvetovo známa a vyhľadávaná buľva rastliny z vysokých polôh peruánskych Ánd, s bohatstvom cenných zložiek a širokým spektrom vlastností.


Maka Gelandina (gelatinizada) sa odlišuje od Maky spôsobom spracovania. Vďaka špeciálnym postupom v priebehu procesu výroby, bola zbavená škrobov avšak pri súčasnom zachovaní všetkých iných hodnôt. Vďaka tomu je ľahšie stráviteľná a jej vstrebateľnosť dosahuje až 97 %. Doporučovaná je i osobám, ktoré majú problémy s trávením. Maka Gelandina je doporučovaná i ženám v období menopauzy a môže byť používaná bez obáv z prírastku svalov. Táto odroda, s čiernou farbou šupky a sladkastou chuťou, bola starostlivo vybraná z iných farieb maky.

 

Zloženie: Originálne, gelatinizované, jemne mleté buľvy vysokohorkej peruánskej Macy Maky- zmes rôznych farieb. Z čerstvého zberu. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu.

Spôsob použitia: 1 plná lyžička denne. V suchom stave rozmiešať prípadné hrudky a pridať malé množstvo vody, ovocnej šťavy alebo jogurtu. Konzumovať najlepšie pri raňajkách.

Upozornenie: Neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Balenie: 100 g

 

Tento produkt a ďalšie alternatívne produkty nájdete v sekcii Peruánska MACA maca

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Peruánska MACA

Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

text je použitý s dovolením Uncaria ČR, s.r.o.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×