Maca Cao 100g

Maca Cao 100g

Hodnotenie produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

Nápoj chutí skvele, keď sa pridá do mlieka, rastlinných koktailov (smoothies), proteínových nápojov, cereálnych nápojov, tyčiniek a v mnohých iných kombináciách – skutočne reálny kulinársky zázrak.

5,87 €

6,90 € Zľava 1,03 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.10.2019

Výrobca: Nutri-elements

Maca Cao - 100g

Pocit dvojitého účinku a pohody v jednom nápoji

 

Maca a kakao majú k sebe nezvyčajne blízko. Obe rastliny pochádzajú z Južnej Ameriky, kde sú od pradávna zdrojom potravy pôvodných obyvateľov. Už španielsky kolonizátori doniesli tieto dva plody do Európy, kde boli vysoko cenené. Každá z týchto rastlín má svoj špecifický význam.

 

MACA má účinky, ktoré spočívajú najmä vo zvýšení výdrže a energie, podpore imunitného systému, redukcii chronickej únavy a kompletnej podpore endokrinného systému. MACA tiež nazývaná peruánsky ženšen, bola používaná po stáročia pre zvýšenie libida a podporu plodnosti u mužov aj žien. Prášok z koreňa rastliny MACA prirodzene energizuje a udržiava optimálnu pohodu (Welness). Vedci v prášku koreňa Maca identifikovali štyri alkaloidy, ktoré podporujú endokrinný systém, čím stabilizujú hormonálnu tvorbu. Prášok z koreňa MACA je vhodný ako podpora pri hormonálnej substitučnej terapii a pri potláčaní klimakterických príznakov u žien.

 

Kakao poznáme hlavne ako základ pre výrobu čokolády. V pravej podstate je to však pozoruhodná potravina. Kakao je v prvom rade mimoriadne bohaté na antioxidanty. Obsahuje hlavne flavanoidy skupiny známej ako flavanoly ( catechíny, epicatechíny procyadininy). Pravé nepražené RAW kakao má o 360% viac antioxidantov ako obyčajné pražené kakao a jeho antioxidačná kapacita je až 96.000 ORAC/100g, čo je jena z najvyšších hodnôt spomedzi rastlinných zdrojov. Môžeme preto hovoriť o ( Theobroma Cacao) potrave bohov.

 

Nápoj chutí skvele, keď sa pridá do mlieka, rastlinných koktailov (smoothies), proteínových nápojov, cereálnych nápojov, tyčiniek a v mnohých iných kombináciách – skutočne reálny kulinársky zázrak.

 

Zloženie na jednu dávku 4g: Prášok zo sušeného mletého koreňa rastliny MACA (Lepidium meyenii) 2000 mg, kakaový prášok /Theobroma Cacao) 2000 mg, bez konzervačných látok a iných prísad.

Odporúčané dávkovanie:
1 x denne 1 čajovú lyžičku (4 g) rozmiešať v 200 ml vody, alebo pridať do obľúbeného nápoja, mlieka, jogurtu a podobne.

 

Minimálna trvanlivosť: je 18 mesiacov od dátumu výroby a končí podľa označenia na obale mm.rrrr, kde mm je mesiac a rrrr je rok spotreby.

Dôležité upozornenie: odporúčaná denná dávka by nesmie byť prekročená! Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v dobre uzavreté v suchom a chladnom prostredí 5-25 °C, Všetky hodnoty sa vzťahujú k výkyvom v bežnom obsahu potravín. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, ani tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 100 g

 

Tento produkt a ďalšie alternatívne produkty nájdete v sekcii Peruánska MACA odkaz

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Peruánska MACA

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×