Nopal Flax Mix Colon Cleaner 500 g

Nopal Flax Mix Colon Cleaner 500 g

Hodnotenie produktu: 4.89/5 (101x)

Vaše hodnotenie:

NOPAL FLAX je chutná, 100% prírodná zmes, ktorá pomáha prirodzeným spôsobom čistiť črevá a znižovať nadváhu.

12,50 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Uncaria

NOPAL FLAX - Štíhla linia

Nopal Flax Mix Colon Cleaner

 

Nopal Flax a Nopal Flax s ananásom v jednej zmesi.

 

NOPAL FLAX je chutná, 100% prírodná zmes, spracovaná peruánskymi farmaceutmi. Napomáha prirodzeným spôsobom čistiť črevá a znižovať nadváhu. Má príjemnú lahodnú chuť, čo zvyšuje komfort jej užívania. Jednotlivé zložky zmesi sú volené tak, aby nielen pomáhala čistiť črevá, ale zároveň dodávala energiu, vitalitu a prospešné látky slúžiace k podpore správnych funkcií organizmu.

 

Nopal Flax - Zmes, spracovaná peruánskymi farmaceutmi, obsahuje v optimálnom pomere nasledujúce zložky:

Nopal - mleté, sušené plody kaktusu. Nopal môže pozitívne ovplyvniť vstrebávanie cukrov a tukov v tráviacom trakte. Okrem minerálov a vitamínov (hlavne zo skupiny B) obsahuje vlákninu, ktorá podporuje pocit nasýtenia. Nopal môže zlepšovať odolnosť organizmu voči stresu, mať priaznivé účinky na organizmus, môže napomáhať jeho správnej činnosti.

Lucuma - exotické peruánske ovocie z oblasti Ánd, známa ako "Sladké zlato Inkov". Má charakteristickú sladkú chuť, podobnú javorovému sirupu alebo sladkým zemiakom. Lucuma je výborným zdrojom sacharidov, vlákniny, vitamínov a minerálov, vrátane pozoruhodnej koncentrácie beta-karoténu, niacínu, železa, vápnika a fosforu.

Ľanové zlaté semiačka - sú známe svojim bohatým zdrojom omega 3 mastných kyselín, lignínu, vitamínov a minerálov.

Listy peruánskej senny - prírodný "čistič čriev" s laktačným účinkom.

Peruánske pšeničné otruby - Obsahujú veľa proteínov, tukov, vitamínov, minerálov a vlákniny (43%). Zrýchľujú pohyb stolice v črevách a zároveň dávajú pocit sýtosti.

 

 

PREČO PRÁVE NOPAL FLAX - PRÍRODNÝ STRÁŽCA VÁHY A KOMFORTU ČRIEV?

✔  Štíhlejšia línia a čistejšie črevá

✔  Chuť k jedlu pod kontrolou

✔  Normálna hladina cholesterolu

✔  Zvýšená energia a vitalita

✔  Podporuje - dopĺňa očistné kúry

 

Odporúčané dávkovanie: 1-2 lyžičky zmesi 1-2 x denne rozmiešať vo vode, mlieku, džúse alebo v inej zvolenej tekutine a následne vypiť (kedykoľvek počas dňa).. Odporúča sa začínať od menšie dávky a postupne nastupávať. Hodí sa aj ako prídavok do müsli, vločiek, jogurtu. Zmes je možné použiť napríklad aj ako prídavok do pečiva, ktoré vďaka svojmu obsahu obohatia o prospešné látky.

 

Zloženie: Nopal Flax Mix Colon Cleaner - zmes spracovaná peruánskymi farmaceutmi , ktorá obsahuje v dobre vyváženom pomere nasledujúce zložky: mleté ​​plody kaktusu nopal, zlaté ľanové semienka najvyššej kvality s vysokým obsahom Omega 3,6,9, ananás, lucuma, listy senny a pšeničné otruby. Zmes má príjemnú chuť. Výrobca ručí za vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu.

 

Upozornenie: neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám a tiež osobám s črevnými problémami. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie.

 

Balenie: 500 g

 

V našej ponuke aj menšie balenie Nopal Flax Mix Colon Cleaner 250 g

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Zdravé chudnutie

 

text je použitý s dovolením Uncaria ČR, s.r.o.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×