Dračia krv - Sangre de Drago 30ml

Dračia krv - Sangre de Drago 30ml

Hodnotenie produktu: 4.94/5 (64x)

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom viac ako 5 ks

Dračia krv - Sangre de Drago 30ml

7,60 €

Dračia krv - Sangre de Drago 30ml

 

Dračia krv je prezývaná takmer zázračná látka rastlinného pôvodu, ktorá má nezastupiteľnú úlohu v prírodnej medicíne prakticky po celom svete.


Podľa farby živice získala aj svoje meno "Sangre sa Drago" teda Dračia krv. Dračia krv je tmavo červená živica získavaná z narezanej kôry posvätného stromu peruánskych indiánov - Crotonu lechleri, ktorého domovinou sú dažďové pralesy Strednej a Južnej Ameriky.

 

Spôsob použitie Sangre de Drago
Kvapky rozriedené vo vode alebo ovocnej šťave piť nalačno, max. 20 kvapiek denne. Vzhľadom k tomu, že živica je čistá a neriedená, k tejto dávke sa dochádza postupne, zvyšovaním dennej dávky o 2-3 kvapky.

Dávkovanie je individuálne, podľa znášanlivosti.

Ku kloktaniu a výplachom: 5 kvapiek rozriediť v 1/2 dcl vody. V prípade zaschnutia nerieďte vodou, iba etylalkoholom.

Napriek tomu že klinické testy nepreukázali vedľajšie účinky, nie je doporučené Sangre de Drago podávať tehotným a kojacim ženám. Rovnako prekračovanie doporučených dávok môže viesť ku zápcham a obehovým potiažam. Kvapky uschovávajte dobre uzavreté, na chladnom a temnom mieste.

Obsah balenia: 30ml

 

Alternatívny produkt: Dračia krv kvapky 50ml  odkaz

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×