Anona Graviola extrakt v prášku 50 g

Anona Graviola extrakt v prášku 50 g

Hodnotenie produktu: 5/5 (22x)

Vaše hodnotenie:

Anona Graviola je vysoko kvalitný, čistý koncentrát (extrakt) v prášku z plodov Anona murricata. KONCENTRÁT - EXTRAKT V PRÁŠKU 50 GRAMOV = 250 DÁVOK

19,90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Uncaria

KONCENTRÁT - EXTRAKT V PRÁŠKU ANONA GRAVIOLA - 50 GRAMOV

 

Graviola je exotický názov pre tropickú drevinu, ktorá pochádza z oblasti Amazónie v Južnej Amerike. V prírodnej amazonskej medicíne má graviola svoje miesto už po tisícročia. Kôra, plody a listy gravioly sú domorodcami trópov používané v tradičnej medicíne ako liek na rôzne ochorenia. Preto je Anona Graviola v posledných rokoch tiež predmetom záujmu vedcov.

 

Anona Graviola (Anona ostnitá) je vysoko kvalitný, čistý koncentrát (extrakt) v prášku z plodov Anona murricata.

 

Spôsob použitia: 2 - 3 x denne ½ priloženej lyžičky prášku rozmiešať v ľubovoľnom množstve studenej vody a vypiť kedykoľvek počas dňa.

Pre orientáciu: ½ lyžičky je cca 200 mg. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a uchovávajte na suchom mieste. Dbajte o to, aby odmerka neprišla do styku s vodou, mohlo by to spôsobiť stvrdnutie prášku.

 


Zloženie: 50 g čistého extraktu vo forme prášku z plodov Annona muricata

1 balenie extraktu v prášku 50g = 250 dávok

 

 

Alternatívne produkty z anony gravioly  Anona

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Prírodné tabletky

Peruánske byliny

Anona Graviola

• Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Upozornenie: Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti. Anona Graviola znižuje krvný tlak. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×