Maka Roja Gelandina - Osteo (červená) 100g

Maka Roja Gelandina - Osteo (červená) 100g

Maka Roja - Osteo (červená) 100g. Táto odroda Maky z vysokých Ánd má červenú farbu šupky a bola starostlivo vybraná z iných farieb maky. Bohatstvo cenných zložiek a široké spektrum vlastností robí z tejto maky cenný doplnok bežnej stravy.

9,50 €

Maka Roja Gelandina - Osteo (červená) 100g

 

Kedysi sa nachádzala na celom území Ánd, v súčasnosti rastie iba v niektorých častiach Peru vo výškach aj nad 4400 m nm, v miestach kde nízka teplota a silné vetry nedovoľujú rásť iným rastlinám.

Maka Roja Gelandina (gelatinizada) vďaka špeciálnym postupom v priebehu procesu výroby, bola zbavená škrobov avšak pri súčasnom zachovaní všetkých iných hodnôt. Vďaka tomu je ľahšie stráviteľná a jej vstrebateľnosť dosahuje až 97 %. Doporučovaná je i osobám, ktoré majú problémy s trávením, a môže byť používaná bez obáv z prírastku svalov.

Táto odroda Maky z vysokých Ánd má červenú farbu šupky a bola starostlivo vybraná z iných farieb maky. Je zdrojom prírodných fytoestregénov a má pozitívny vplyv na hormonálny systém. Bohatstvo cenných zložiek a široké spektrum vlastností robí z tejto maky cenný doplnok bežnej stravy.

 

Použitie: 1 plná lyžička denne. V suchom stave rozdrobiť prípadné hrudky na prášok a ten rozmiešať v malom množstve vody, ovocnej šťavy alebo jogurte. Konzumovať najlepšie pri raňajkách.

 

Obsah: Originálny mletý koreň Lepidium meyenii Walp s červenou farbou šupky.

Balenie: 100 g

 

Tento produkt a ďalšie alternatívne produkty nájdete v sekcii Peruánska MACA 

 

 

Záruka kvality

Prom Peru

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediná v Európe získala právo používať tento chránený znak. Všetky podrobnosti o certifikáte nájdete priamo na stránkach MARCA PERÚ.

 

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Peruánske byliny

Peruánska MACA

> Uncaria

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Upozornenie: Tento produkt je doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Čo o nás hovoria naši zákazníci na Heureke

 • Daška

  Perfektná komunikácia - ochota pomôcť pri problémoch s objednávaním. Rýchle dodanie. Krásny darček - milé prekvapenie
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Záhradník

  Nakupoval som tu prvý raz a som príjemne prekvapený, najmä rýchlosť dodávky, pozornosť využiť čas na články o zdraví
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Ivka

  Skutočne promptne dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Mariana

  Výborná milá komunikácia, krásne zabalený balík.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Anna

  Výborný a rýchly prístup a to hlavne v dnešnej ustráchanej dobe. Vďaka za bylinky.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Katka

  Pár rokov už odtiaľ objednávam a som s nimi veľmi spokojná
  Hodnotenie: 5 / 5

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×