Čaga čaj 50g

Čaga čaj 50g

Hodnotenie produktu: 4.91/5 (135x)

Vaše hodnotenie:

 Expedujeme obratom Skladom viac ako 5 ks

Čaj z čagy - Inonotus obliquus 50g, Zloženie: čaj - suchá drvina huby zvanej Čaga - Rezavec šikmý (Inonotus Obliquus) 50g.

5,20 €

Čaga čaj 

 

Čaga je chorošovitá huba, ktorá sa tradične po stáročia používa v ruskom lekárstve a liečiteľstve. Čaga je huba parazitujúca na kmeňoch briez. Najhojnejšia oblasť výskytu je sibírska tajga.

Čaga na rozdiel od jedlých a liečivých húb sa nedá pestovať, ide o čistý prírodný produkt, ktorý sa v prírode vyskytuje veľmi zriedkavo. Vzácna je predovšetkým pre vysoký obsah prírodného melanínu, ktorý má molekulárnu štruktúru ako melanín ľudských buniek a tak prirodzene preniká až do bunečnej úrovne.

 

Zloženie: čaj - suchá drvina huby zvanej Čaga - Rezavec šikmý (Inonotus Obliquus) 50g.

Spôsob použitia: Jednu čajovú lyžicu zalejeme 200ml horúcej vody, priklopíme a necháme odstáť  15 minút. Precedíme a užívame tretinu pohára 3x denne, najlepšie pred jedlom. Trvanie kúry 1 mesiac.

 

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: RU

Čaga čaj cena: 5,20 €

 

Alternatívne produkty:

ČAGA ( Ryšavec šikmý ) - dražé 166 tbl odkaz

Čaga 120 kapsúl odkaz

Befungin 100 ml  Odkaz

 

 

Viac informácií nájdete v sekcii KNIHA BYLINIEK na stránke (vpravo hore). V zozname bylín si vyberte hľadaný názov a po rozkliknutí získate podrobný popis.

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Sušené liečivé bylinky

Liečivé huby

Čaga

> Imunita

Tradičná ruská medicína

 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili taktiež:

Nový komentár

* (Povinné)

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×