Aknea ošetrujúce sérum

Aknea ošetrujúce sérum

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Aknea ošetrujúce sérum: je určené pre lokálne ošetrenie a skľudnenie prejavov akné.

8,50 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Cannaderm

Aknea ošetrujúce sérum

Aknea ošetrujúce sérum je určené pre lokálne ošetrenie a skľudnenie prejavov akné.

 

Výťažky z vrbovej kôry narušia vrchnú zrohovatelú vrstvu, konopný olej s arnikou, šalviou a mätou pôsobia protizápalovo, dezinfikujú a skľudňujú ošetrené miesto pokožky. Po aplikácií môže ošetrené miesto krátko páliť, rychle dochádza k zmierneniu citlivosti a začervenaniu. Sérum je vhodné pre bodové ošetrovanie akné.

Aknea sérum je prírodný produkt s liečivým konope, arnikou, šalviou a mätou na lokálne ošetrenie aknóznej pokožky. Sérum používajte na bodové ošetrenie jednotlivých bolestivých, začervenaných, zapálených prejavov akné. Sérum narušuje zrohovatelé bunky pokožky, účinné prírodné zložky tak lepšie prenikajú do pokožky a priamo v mieste pôsobia dezinfekčne, protizápalovo. Chladí a zmierňuje začervenanie.

 

Zloženie: Cannabis Sativa Seed Oil, Arnica Montana Extract, Salix Alba Bark Extract, Salvia Officinalis Oil, Mentha Crispa Oil, Thymus Serpyllum Oil, Salicylic Acid, Lactic Acid, Methylpropanediol, Polysorbate-80, Leptospermone, Isoleptospermone, Flavesone

 

Použitie: Po dôkladnom pretrepaní naneste pomocou aplikátora sérum priamo na postihnuté miesto s akné najlepšie ihned´po umytí alebo ošetrení vodou. Sérum používajte výhradne na miestne, bodové ošetrenie jednotlivých ložísk akné. Po použití uzáver dobre uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívajte v okolí očí alebo cez make up.

 

Obsah: 5ml

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Liečivé konope

Cannaderm

 

Nový komentár

* (Povinné)

Novinky

 Akcie - Zľavy

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Viac info

Prihlásenie

×