Berry Fusion Power 100 g - prírodná zmes, sila antioxidantov

Berry Fusion Power 100 g -  prírodná zmes, sila antioxidantov

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Jedinečná ochranná sila tropických a lesných plodov. Jedinečná prírodná zmes čistých štiav z tropických a lesných plodov bohatá na rastlinné fytonutrienty s vasokou antioxidačnou kapacitou, až 5000 Orac v jednej dávke. Zmes Berry Fusion Power bola vytvorená na základe výskumpv Jussi-Pekka Rauhu, aby poskytla široké spektrum fytochemikálií s cieľom pomôcť zabezpečiť čo najväčšie množstvo zdraviu prospešných látok. Berry Power Fussion je tvorená, 100% prírodnými zložkami, ktoré dnes ľudia najviac vyhľadávajú.

9,50 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: W.BEHRENZ

Berry Fusion Power 100 g - prírodná zmes , sila antioxidantov

Odborníkom na výživu, ale aj širokej verejnosti je dobre známe,  že tropické a lesné plody, ktoré majú červenú, modrú až fialovú farbu, poskytujú obrovské množstvo zdraviu prospešných látok a antioxidantov. Nie všetci majú to šťastie, že ich môžu konzumovať každý deň. Nie všetci ale vieme, že rôzne plody poskytujú rôzne zdravotné efekty pre rôzne časti tela. Každý z plodov má svoje špecifické zdravotné prínosy. Zmesi pldov môžu mať lepšie celkové účinky ako jednotlivé plody.

 

Fínsky vedec *Jussi-Pekka Rauha s kolektívom z univerzity v Helsinkách popísali ideálnu zmes plodov, ktoré poskytujú optimálne zloženie fitonutientov a pri pravidelnom užívaní môžu významne zvýšiť množstvo antioxidantov v krvi. Výskumy ukazujú, že konzumovaním širokého spektra ovocia a bobuľovín dosiahneme lepšie účinky, než konzumáciou jednotlivých plodov, alebo izolovaných extraktov.

 

V pestrofarebnej škále sušených výťažkov a štiav v Berry Fusion Power sú prírodné látky, ktoré sú nádejou pre boj s civilizačnými chorobami. Tieto plody obsahujú prírodné fytochemikálie, ktoré môžu podporovať zdravie a predchádzať chronickým ochoreniam. Sú to hlavne polyfenoly (flavonoidy, kvercetin anthocyaniny a katechíny), kyselina salicylová, organické kyseliny vitamíny, provitamíny a mnoho ďalších.

Zmes Berry Fusion Power bola vytvorená na základe výskumpv Jussi-Pekka Rauhu, aby poskytla široké spektrum fytochemikálií s cieľom pomôcť zabezpečiť čo najväčšie množstvo zdraviu prospešných látok. Berry Power Fussion je tvorená, 100% prírodnými zložkami, ktoré dnes ľudia najviac vyhľadávajú.

Berry Fusion Power ponúka všetky výhody čerstvo natrhaných bobúľ a ovocia, ale v praktickej forme prášku. Prášok máte vždy  pripravený na použitie v akomkoľvek type aplikácie, vrátane práškového nápoja,  alebo zdravej prímesi  do vašich obľúbených jedál, múčnikov a dezertov.

 

Zloženie Prípravku Berry Fussion power

Vysoko sotisfikovaná zmes pri nízkych teplotách šetrne sušených výťažkov a štiav v práškovej forme: Acai Berry, divoká brusnica, divoká čučoriedka, divoká černica, kanadská brusnica, arónia, granátové jablko, noni, acerolla a goji. Bez prídavných látok, konzervantov a sladidiel.

Stačí denne užiť jednu dávku Berry fusion Power, 5 g. zmesy štiav a výťažkov z tropických a lesných plodov spracovaných najšetrnejšou technológiou vákuového sušenia pri nizkej teplote 3°C, aby ste dodali telu dávku antioxidantov v hodnote až 5000 ORAC.

Prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky, arómy ani sladidlá. Neobsahuje ani žiadne zakázané látky, ktoré by boli na zozname dopingových látok. Preto výrobok môžu užívať aj športovci.

 

Zloženie na jednu dávku 5 g: Zmes sušených štiav z celých plodov: čučoriedka (Vaccicinum mirtilus) 1000 mg, brusnica (Vaccinium macrocarpon) 1000 mg, Acai Berry (Euterpe oleracea) 400 mg, Arónia ( Aronia melanocarpa) 400 mg, Goji (Lycium barbarum) 400 mg, Granátové jablko (Punica granatum) 400 mg, CamoCamu (Myrciaria dubia) 300 mg, pomocná látka: maltodextrín 1000 mg, regulátor kyslosti kyselina citrónová 100 mg z celkovej hmotnosti.

 

 

Odporúčané užívanie:

• Ako prevencia denne užiť 5 - 10 g 1-2 čajové lyžičky, priebežne po dobu 4-6 mesiacov. Prípavok je možné užívať aj trvale.

• Ako doplňujúca terapia denne 2 x 10 g. po jedle.

 

Ako užívať Berry Fusion Power: Najalepší účinok dosiehnete pri  sublinguálnom podávaní, (1 lyžičku prášku nechajte rozpustiť v ústach a cmúľať pod jazykom. Keď ho chvílu podržíte v ústach, urýchlite vstrebávanie cez ústnu sliznicu, čo je podľa najnovších výskumov najefektívnejší spôsob vstrebávanie učinných látok. Môžete užívať aj ako osviežujúci nápoj, 1čajová  lyž. 5g/100 mll čistej vody, najlepšie 200 ml denne, alebo pridaný do bieleho jógurtu, ovsenej kaše, cereálií a pod.j

 

* Dr. Jussi-Pekka Rauha:

Mladý finsky vedec, ktorý sa stal známy v roku 2001, keď úspešne obhájil na univerzite v Helsinkách svoju doktorantskú dizertačnú prácu Antioxidačné aktivity plodov obsahujúcich fenolové zlúčeniny. Od vtedy vedie na univerzite v Helsinkách lekársko biologický výskum zameraný na zdravotné účinky fenolických zlúčenín. Publikoval desiatky článkov a monografií

Krajina pôvodu: Nemecko

Výrobca: W.BEHRENZ

 

Upozornenie: Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Produkt je zaradený tiež v kategóriách:

Antioxidanty a vitamíny

 

Nový komentár

* (Povinné)

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×