Začína jeseň, pozor na obdobie chrípky a viróz. VIEME, čo vás zaručene ochráni

Začína jeseň, pozor na obdobie chrípky a viróz. VIEME, čo vás zaručene ochráni

Dlhé zimné obdobie sa dá zvládnuť aj bez zbytočných návštev lekára. AKO NA TO?

Zázvor, med, citrón, cesnak pomáhajú prekonať nachladnutie. CHYBA je v tom, že sa nimi dopujeme, keď je už neskoro, a tak opäť ležíme bezvládne v posteli.

Priznajme si, že nie každý z nás má vzorový jedálniček s pravidelným prísunom ovocia a zeleniny. Sú nevyhnutným zdrojom dôležitých vitamínov, keď ich nedoplníme, imunita nás nedokáže dostatočne ochrániť.

 

Toto sú NAJSILNEJŠÍ zástupcovia prírody doslova nabití všetkým, čo vaše telo potrebuje, aby vás dokázalo ochrániť.

 

CAMU CAMU - patrí medzi najväčších producentov vitamínu C v rastlinnej ríši. Okrem toho je bohatý na obsah vápnika, draslíka, B2, B3, fosforu, aminokyselín a flavonoidov. Vďaka týmto zložkámprotivírové, protizápalové a antioxidačné účinky.

Z tela pomáha vyplavovať toxíny, výrazne posilňuje imunitu a zároveň spomaľuje proces starnutia organizmu. Nie nadarmo má prívlastok super ovocie. 

 

Camu Camu - bohatý zdroj vitamínu C

 

MAITAKE – tancujúca hudba sa od pradávna využíva v čínskej medicíne na podporu celkovej obranyschopnosti. Má vysoký obsah betaglukánu - kľúčová zložka, ktorá podporuje obranné reakcie proti baktériám a parazitom.

Obsahuje vitamíny B2, B5, D2, vlákninu, antioxidanty, minerálne látky, vápnik, horčík. Telo detoxikuje a zároveň pomáha chrániť.

 

MORINGA - tento zázračný strom života pochádza až z Himalájí. Je to absolútna jednotka na trhu. Má 25x viac železa ako špenát, 46 druhov antioxidantov, 18 esenciálnych aminokyselín, 17x viac vápnika ako mlieko, 10x viac vitamínu A než mrkva.

Lieči zápaly v tele, civilizačné ochorenia, detoxikuje, imunite dodá obrannú líniu, vyčerpaný organizmus nabije energiou. Je absolútna vitamínová bomba, ktorá zatiaľ nemá konkurenta.

 Moringa - Zázračný strom, ktorý pomáha predchádzať chorobám a liečiť ich

 

VILCACORA – nazývaný mačací pazúr z amazonskej liany. Vďaka svojim účinkom má popredné miesto medzi liečivými rastlinami Ameriky. Obsahuje cenné alkaloidy, deriváty, steroly, ktoré dokážu nabudiť organizmus a pomáhajú mu odolávať infekciám.

imunostimulačné, protizápalové, antioxidačné, antivírusové účinky. Domorodci poznali jej moc už pred stovkami rokov i vďaka nej si udržiavali pevné zdravie.

 

Je dôležité dodať organizmu živiny v prirodzenej forme, len vtedy ich dokáže zúročiť na 100%. Pokiaľ v zime často trpíte chrípkou alebo prechladnutím, myslite na prevenciu. Všetko, čo vaše telo potrebuje, nájdete v týchto cenných rastlinách, nielenže vás ochránia, ale i nabijú energiou a dobrou náladou.

 

CAMU CAMU     > MAITAKE    > MORINGA     > VILCACORA 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať  Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

„DEPRESIA" postupne ničí dušu a telo. Nedovoľte jej, aby riadila váš život

Obličky. Váš filter zdravia

Zelené potraviny majú cenu zlata

Zbavte sa únavy. 5 top stimulačných potravín, ktoré rýchlo dodajú energiu

PERUÁNSKE BYLINY - silný liek našich predkov. Aké je ich tisícročné tajomstvo?

 

Páči sa vám tento článok a nechcete prísť o žiadny nový článok, ktorý vydáme? Môžete sa bezplatne prihlásiť na odoberanie našich článkov.

Odoberajte naše najnovšie články na email

 

 

 

 

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Novinky

 Akcie - Zľavy

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Viac info

Prihlásenie

×