Späť

Wild Yam - (Tuber dioscoreae villosa)

Wild Yam - (Tuber dioscoreae villosa)

 

Wild Yam - (Tuber dioscoreae villosa)

 

WILD YAM je formula s dioskóreou huňatou s použitím jej hľuzy tuber dioscoreae villosa pôsobiaci na správne fungovanie žliaz s vnútorným vylučovaním. Pomáha stabilizovať a normalizovať hladiny hormónov ako u žien tak aj u mužov a spomaľovať proces starnutia. 

Je významným pomocníkom pre diabetikov, u ktorých pomáha optimalizovať hladinu glukózy v krvi a tým spomaľovať degeneratívne zmeny v tkanivách, posilňovať imunitný systém, zvyšovať aktivitu bielych krviniek, vykazuje protinádorové účinky a priaznivo pôsobí na sexuálne funkcie.

 

Je vhodným doplnkom v období klimaktéria, kedy pôsobí na zmiernenie prejavov klimakterických problémov ako sú bolesti hlavy, návaly, podráždenosť a únava. Pozitívne pôsobí pri syndróme chronickej únavy.

Účinné látky WILD YAM pomáhajú nárastu svalovej sily a pri súčasnom cvičení aj nárastu svalovej hmoty. Kombinovaným pôsobením sa priaznivo ovplyvní pomer tukových a svalových tkanív v tele.

 

Dioscorea – dioskórea huňatá je rastlina, ktorej účinok je významný pre dosiahnutie optimálneho množstva ženských pohlavných hormónov estrogénu a proestrogénu, ktoré majú významnú úlohu pre zdravie ženy. Obsahujú substancie (diosgenín), ktoré majú podobnú štruktúru ako steroidné hormóny estrogény a preto sa zaraďujú medzi fytoestrogény – látky, ktoré sa viažu na estrogénne receptory a narúšajú tak funkcie endogénnych estrogénov v organizme. Priaznivo ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu a syntézu progesterónu.

 

Wild Yam napomáha:

- zvyšovať aktivitu bielych krviniek

- harmonizovať hormonálny systém žien aj mužov

- znižovať hmotnosť

- proti syndrómu chronickej únavy

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×