Späť

Trend Relax - (Valeriána lekárska, Múčenka pleťová, Zeler voňavý, Kocúrnik obyčajný, Chmeľ obyčajný)

Značky

Trend Relax -  (Valeriána lekárska, Múčenka pleťová, Zeler voňavý, Kocúrnik obyčajný, Chmeľ obyčajný)

Trend Relax - Valeriana officinalis (valeriána lekárska), Passiflora incarnata (múčenka pleťová),  Apium graveolens (zeler voňavý),  Nepeta cataria (kocúrnik obyčajný),  Humulus lupulus (chmeľ obyčajný), sušená pomarančová kôra

 

TREND RELAX je kombináciou extraktov z liečivých rastlín s celkovým upokojujúcim (sedatívnym) účinkom. Napomáha odstraňovať strach a psychické napätie a uvoľňovať kostné (priečne pruhované) svalstvo. Obsiahnutá valeriána lekárska je jednou z najpopulárnejších rastlín používaných pri nervových chorobách, úzkosti a nespavosti. Čínski lekári ju podávajú pri úrazoch, chrípke a reumatizme.

 

TREND RELAX ďalej obsahuje terpenické látky, ktoré vykazujú sedatívne účinky a používajú sa ako pomoc pri eliminácii neurastenie (úzkostných stavoch), predráždenosti, nízkej výkonnosti, únave, roztržitosti, nesústredenosti a zlej pamäti. Ďalej sa používa pri ľahších formách nespavosti a bolesti hlavy, ktorá je podmienená psychickým napätím. Oslobodzuje človeka od stále sa vracajúcich „nutkavých myšlienok" a dumania.

 

TREND RELAX sa užíva ako pomoc pri nespavosti a podráždenosti, pri bolestivom stoporení pohlavného údu bez sexuálnych pocitov. Hlavne však pri únave spojenej s nervovým napätím, bolestiach hlavy a nechutenstve.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- odstraňovať nespavosť

- eliminovať problémy v prechode

- odstraňovať únavu z prepracovanosti

- zmierňovať srdcovú úzkosť a búšenie srdca

- znižovať nervovú podráždenosť

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×