Späť

Trend Relax - (Valeriána lekárska, Múčenka pleťová, Zeler voňavý, Kocúrnik obyčajný, Chmeľ obyčajný)

Trend Relax -  (Valeriána lekárska, Múčenka pleťová, Zeler voňavý, Kocúrnik obyčajný, Chmeľ obyčajný)

Trend Relax 

Valeriana officinalis (valeriána lekárska), Passiflora incarnata (múčenka pleťová),  Apium graveolens (zeler voňavý),  Nepeta cataria (kocúrnik obyčajný),  Humulus lupulus (chmeľ obyčajný), sušená pomarančová kôra

 

TREND RELAX je kombináciou extraktov z liečivých rastlín s celkovým upokojujúcim (sedatívnym) účinkom. Napomáha odstraňovať strach a psychické napätie a uvoľňovať kostné (priečne pruhované) svalstvo. Obsiahnutá valeriána lekárska je jednou z najpopulárnejších rastlín používaných pri nervových chorobách, úzkosti a nespavosti. Čínski lekári ju podávajú pri úrazoch, chrípke a reumatizme.

 

TREND RELAX ďalej obsahuje terpenické látky, ktoré vykazujú sedatívne účinky a používajú sa ako pomoc pri eliminácii neurastenie (úzkostných stavoch), predráždenosti, nízkej výkonnosti, únave, roztržitosti, nesústredenosti a zlej pamäti. Ďalej sa používa pri ľahších formách nespavosti a bolesti hlavy, ktorá je podmienená psychickým napätím. Oslobodzuje človeka od stále sa vracajúcich „nutkavých myšlienok" a dumania.

 

TREND RELAX sa užíva ako pomoc pri nespavosti a podráždenosti, pri bolestivom stoporení pohlavného údu bez sexuálnych pocitov. Hlavne však pri únave spojenej s nervovým napätím, bolestiach hlavy a nechutenstve.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- odstraňovať nespavosť

- eliminovať problémy v prechode

- odstraňovať únavu z prepracovanosti

- zmierňovať srdcovú úzkosť a búšenie srdca

- znižovať nervovú podráždenosť

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×