Späť

Trápi vás jarná únava? Naštartujte svoj organizmus

Pridané: 15.04.2018 06:20:50

15 Apríl 2018

Trápi vás jarná únava? Naštartujte svoj organizmus

Prvé slnečné lúče na obzore a vy sa cítite unavený a malátny? Jarná únava nie je mýtus.

Po dlhých zimných mesiacoch bez dostatočného svetla a aktívneho pohybu váš organizmus siaha na dno zásob. Hlavným faktorom únavy je chýbajúce množstvo vitamínov a minerálnych látok.

Aj keď máme k dispozícii po celý rok "exotické" ovocie, obsah vitamínov sa zberom v nezrelom štádiu a dlhodobým skladovaním výrazne zníži. Váš organizmus dočerpáva posledné uložené zásoby a vy pociťujete vyčerpanosť.

Siahnite po produktoch, ktoré vás nabudia energiou.

 

PRÍRODNÝ ŽIVOTABUDIČ. Medvedí cesnak je vynikajúci pomocník proti jarnej únave. Prečistí vašu krv a obličky od usadených toxínov. Upraví prirodzené prostredie v črevách, účinne ničí baktérie a mykózy. Máte strach z nepríjemného zápachu? Medvedí cesnak je po spracovaní takmer bez vône, ale jeho liečivé účinky a vynikajúca chuť zostáva. Vašim pokrmom dodá vynikajúcu chuť a organizmu zdravie.

Okrem cesnaku môžete siahnuť aj po pažítke, ktorá sa pýši bohatým množstvom vitamínov C a B, vápnika, draslíka a železa. Je len na vás, čím si ulahodíte chuťové poháriky.

 

Medvedí cesnak - zdravý posol jari

Nedostatok vitamínov účinne zaženú prírodné prípravky, ktoré vás priam nabijú cennými zložkami.

ULTIMATE GREENS - prípravok zložený z organicky pestovaných zelených potravín. Vďaka unikátnemu nutričnému zloženiu neutralizuje kyslosť, a tým stabilizuje pH organizmu a hlavne podporí celkové zdravie. Upravuje trávenie a zlepšuje vstrebávanie živín. Jedna dávka obsahuje antioxidačný ekvivalent 5 porcií ovocia a zeleniny.

K nevyhnutným krokom, na zahnanie jarnej únavy, patrí očista organizmu. Detoxikáciu najlepšie podporíte zeleným bohatstvom.

 

SPIRULINA - superpotravina, ktorá obsahuje 4-krát väčšie množstvo cenného vitamínu B12 ako surová pečeň. Nabudí vás energiou a odstráni nahromadené toxíny z tela. Dokonca obsahuje až 30-krát väčšie množstvo betakaroténu ako mrkva. Podporí funkciu pečene a alkalizuje organizmus, čo je pre detoxikáciu nevyhnutné.

 

Jarný detox pomocou zelených potravín

 

YUCCA. Indiáni ju považovali za základ lekárničky. Obsahuje terpénové saponíny, ktoré sa vstrebávajú do krvi a odstraňujú v celom organizme nečistoty a usadeniny. Zbaví vás migrénovej bolesti hlavy. Dlhodobejšie užívanie účinne zníži cholesterol a pomáha oslabovať tukové nánosy z vnútornej strany ciev a tepien.

 

DETOXIKÁCIA DUŠE. Prípravky na očistenie organizmu už poznáte. Ale je nevyhnutné správne nastaviť aj myseľ.

Po dlhých zimných mesiacoch strávených v pohodlí domova a bez slnečných lúčov podliehame častejšie pocitu úzkosti a stresu. Je nevyhnutné vytiahnuť športovú obuv a vyraziť na čerstvý vzduch. Vďaka pohybu sa vám začnú vyplavovať endorfíny - hormóny šťastia a detoxikácia duše môže začať.

Prvé slnečné lúče vám dodajú vitamín D, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému a udržanie zdravého stavu kostí a svalov. Nájdite si aktivitu, ktorá vám vyženie negatívne myšlienky a urobí vás šťastným a zároveň aj zdravým a odolným voči JARNEJ ÚNAVE.

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať  Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Poznáte správny recept na dlhovekosť?

„Nenáročný detox", doprajte si ho, jar je na to ideálna

Nenechajte si okysliť život týmito potravinami

Huby nesmrteľnosti, poznáte ich liečivé účinky?

Boj proti padaniu vlasov zahájený! Pridajte sa aj vy

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×