Späť

STAR WOMEN - (Obsahuje lotos, slez pižmový, rozmarín, rumanček, kotvičník a extrakt z koreňa púpavy lekárskej)

STAR WOMEN -  (Obsahuje lotos, slez pižmový, rozmarín, rumanček, kotvičník a extrakt z koreňa púpavy lekárskej)

STAR WOMEN

(Obsahuje lotos, slez pižmový, rozmarín, rumanček, kotvičník a extrakt z koreňa púpavy lekárskej)

 

Obsiahnuté látky pomáhajú harmonizovať hormonálnu sústavu a stimulovať tvorbu ženských pohlavných hormónov, pomáhajú vyrovnávať hormonálne výkyvy, znižovať psychické napätie sprevádzajúce menštruačný cyklus, tlmiť bolesti a kŕče pri menštruácii, zlepšovať priebeh ovulácie a vyrovnať sa s pribúdaním váhy v období klimaktéria.

 

Pôsobí stimulačne a protizápalovo. Vykazuje hojivé, revitalizačné a posilňujúce účinky, pomáhajú pri psychických poruchách, bolestiach hlavy a poruchách trávenia.

 

Obsahuje lotos, slez pižmový, rozmarín,rumanček, kotvičník a extrakt z koreňa púpavy lekárskej. Ich synegické pôsobenie podporuje pridaný zinok. V južnej Ázii považujú lotos za jednu zo starých rastlín ktorú prirovnávajú k Slnku, ktoré sa každý deň znovu rodí a ľudové liečiteľstvo ju využíva už viac ako 1.500 rokov.

 

Lotos podporuje mentálne zdravie, má upokojujúce účinky na celkovú myseľ a podporuje dobrý psychický stav.

Zinok má vplyv na normálnu funkciu imunitného systému, tvorbu DNA a jej ochranu a tiež ochranu bielkovín a lipidov pred oxidáciou voľnými radikálmi. Významne podporuje normálne kognitívne funkcie, má vplyv na duševné zdravie. Priaznivo pôsobí na metabolizmus mastných kyselín, podporuje funkcie kĺbova zraku. Prispieva k acidobazickej rovnováhe, plodnosti a reprodukcii.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- eliminovať psychické napätie

- optimalizovať priebeh ovulácie

- optimalizovať hormonálnu sústavu žien

- celkovo posilňovať ženský organizmus

- harmonizovať činnosť centrálneho nervového systému

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×