Späť

REISHI "Huba Nesmrteľnosti", Ganoderma lucidum, LingChi, Lingzhi, Lesklokôrka obyčajná

REISHI "Huba Nesmrteľnosti", Ganoderma lucidum, LingChi, Lingzhi, Lesklokôrka obyčajná

REISHI "Huba Nesmrteľnosti", Ganoderma lucidum, LingChi, Lingzhi, Lesklokôrka obyčajná

 

Huba REISHI sa označuje ako huba nesmrteľnosti alebo huba večnej mladosti. REISHI alebo Lingzhi (LingChi) sa v čínskej tradičnej medicíne dodnes nachádza na prvom mieste všetkých známych liečivých húb. Táto huba bola použitá už pred viac než 2000 rokov čínskymi mníchmi ako súčasť ich liečby pri rôznorodých nemociach.

 

V Ázii je REISHI bežne a široko používaná pri liečbe rakoviny, rovnako tiež ako stimulujúci imunitný prostriedok na uzdravenie organizmu.

Huba REISHI je bohatá na vitamíny a mineráli (vápnik, fosfor a železo) a tiež na aktívne polysacharidy, obsahuje okolo 200 rozličných vitamínov a minerálov, ktorých väčšia časť má antioxidačné účinky.

 

 

reishi

 

 

Reishi obsahuje mimoriadne účinné polysacharidy, triterpény ktoré pôsobia na cievny, nervový systém, pomáha pri kĺbových tažkostiach, alergiách, kožných problémoch, reguluje tlak, upravuje hladinu cukru v krvi. Reishi obsahuje 4x silnejšie germánium ako žen-šen, ktoré veľmi účinne vyplavuje nielen kyslosť z tela ale aj ťažké kovy. Látky v hube posilňujú membrány rakovinových buniek a bránia ich šíreniu.

Výhodou tejto huby je fakt, že i pri pravidelnej konzumácií nemá žiadne nežiadúce účinky.

 

Napomáha pri: únave, nespavosti, podráždenosti, duševnej vyčerpanosti a k posilneniu energetického systému. Podporuje pozitívne myslenie a posilňuje duševnú činnosť.

 

Reishi sa osvedčuje pri:

- prevencii pred mrtvicou, infarktom srdca

- podporný prostriedok pri liečbe rakoviny

- eliminuje tvorbu cholesterolu a podporuje krvný obeh

- pomáha stimulovať imunitný systém

- upravuje vylučovanie žalúdočnej kyseliny

- má priaznivý vplyv na červené krvinky

- znižuje úroveň cukru v krvi

- účinná pri detoxikácii organizmu

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.


Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×