Späť

Poznáte rozdiel medzi BIO zubnou pastou a bežnou z drogérie? Dajte si pozor na tuby plné chémie s mentolovým nádychom.

Pridané: 04.09.2016 17:03:04

04 September 2016

Poznáte rozdiel medzi BIO zubnou pastou a bežnou z drogérie? Dajte si pozor na tuby plné chémie s mentolovým nádychom.

Podľa čoho si vyberáte pastu? Na základe pestrej farby, chuti či pastu, ktorá beží v reklame?

V skutočnosti je to chemická zmes, ktorú si niekoľkokrát denne vkladáte do úst. Jej látky sa vstrebávajú do krvného obehu, dráždia sliznicu, môžu vyvolať alergie. Niektoré značky dokonca nie sú absolútne vhodné pre deti.

 

Čoraz viac sa stávajú populárnymi Bio zubné pasty. Viete prečo?

Spoločnosť si konečne začala uvedomovať negatívne účinky chemických látok používaných v kozmetickom priemysle. Preto je súčasná doba v znamení návratu k prírode. Benefity Bio zubných pást sú nezameniteľné. Stojí za to vyskúšať ten rozdiel.

 

BEŽNÉ PASTY obsahujú: Nebezpečné a škodlivé látky pre náš organizmus

Chemický fluór obsiahnutý v pastách častokrát spôsobuje zubnú fluorózu - nepekné škvrny na sklovine, ktoré sa nedajú odstrániť.

Triclosan - chemická zložka dokáže narušit hormonálnu rovnováhu, považuje sa za silný karcinogén a pri vyšších dávkach je toxický.

Sodium laureth sulfate (SLS) – zvyšuje tvorbu aftov a je top v rebríčku spúšťačov rakoviny.

                                                        

Bieliace pasty - zázraky nečakajte. Obsahujú obrusovacie častice, ktoré pri ich pravidelnom používaní brúsia zubnú sklovinu a odhaľujú krčky (ste viac citlivý na studené a teplé jedlo či nápoj).

 

Chemický koktejl - Triclosan, Sodium laureth sulfate, Sodium fluorid, Propylene glycol, Fluoridysilné toxíny a karcinogény (niektoré sa používajú ako penidlo do myčiek či otrava na potkany). Je pochopiteľné, že výrobcovia upozorňujú, aby ste zubnú pastu neprehĺtali a niektoré značky sú nevhodné pre deti.

 

BIO ZUBNÉ PASTY, spoznajte ich nezameniteľné účinky.

Minimálne 95% ich zložiek je prírodného pôvodu. Majú homeopatický účinok (liečia a regenerujú), vaše ďasná a zuby dostanú prísun cenných vitamínov a enzýmov.

Na antimykotický a antimikrobiálny účinok sa používa – cédrový propolis, šalvia, konope, byliny tradičnej ajurvédy (pestrosť liečivých bylín, ktoré sú v biopastách je rozsiahla). Ich účinky zamedzujú vznik aftov, tvorbu zápalov a krvácaniu ďasien.

Jedninečná chuť je vďaka obsahu 100% éterických olejov (žiadne umelé arómy). Na posilnenie ďasien, dezinfekčný účinok, zapách úst sa používa - extrakt ľubovníka, čierne ríbezle, mäta, medovka, rakytník a množstvo ďalších extraktov z liečivých rastlín.

 

Zdravé zubné pasty

 

Výrobcovia bio produktov podliehajú prísnej kontrole. Kvalitná kozmetika je označená medzinárodnými certifikátmi overením čistoty a obsahu bio zložiek. Je to záruka ochrany vášho zdravia.

Ako ste sa rozhodli? Chcete platiť za kvalitu z prírody, ktorá lieči a chráni každú bunku vášho tela alebo tuby plné agresívnej chémie?

Navštívte naše stránky, máme širokú škálu bio zubných pást a kozmetických produktov tej najvyššej kvality. Zamilujete si tu silu z prírody.

 

Prírodné zubné pasty  Odkaz

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať   Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

5 tipov k vypnutej pleti

Boj proti padaniu vlasov zahájený! Pridajte sa aj vy

Huby nesmrteľnosti, poznáte ich liečivé účinky?

Vysoký krvný tlak je tichý zabijak. Poznáme jednoduché riešenie, ako ho udržať pod kontrolou

Poznáte zloženie vašej kozmetiky? Na toto si dajte pozor!

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×