Odľahčite vašu pečeň od toxínov

Odľahčite vašu pečeň od toxínov

VAROVNÉ SIGNÁLY PEČENE sú nespavosť, tráviace problémy, nepríjemný zápach z úst, únava, tmavé kruhy pod očami.

Doprajte svojmu vlastnému „chemickému laboratóriu" správnu očistu.

Poznajte SILNÝCH POMOCNÍKOV, ktorí vašu pečeň naštartujú a podporia každodennú detoxikáciu.

Chemicky spracované polotovary, znečistené ovzdušie, kozmetický priemysel sú zdrojom toxínov, ktorých sa vaše telo denne zbavuje.

Keď ich pečeň nezvláda spracovať a vylúčiť, zostávajú v tele. Spúšťajú nebezpečné procesy, ktoré vedú k civilizačným ochoreniam (rakovina, zápalové ochorenia pečene a obličiek, poruchy imunity a metabolizmu, ochorenia krvi).

 

TOTO SÚ NAJSILNEJŠÍ POMOCNÍCI, POSILA VAŠEJ PEČENI

KURKUMA - v ajurvédskej medicíne využívali kurkumu ako hlavný prostriedok pre dosiahnutie dobrej funkcie pečene. V súčasnosti mnohé vedecké štúdie opakovane potvrdili pozitívny vplyv „indického šafránu". Pravidelný príjem aktívne chráni vašu pečeň a regeneruje poškodené bunky. Je výborným prostriedkom počas detoxikačnej kúry, zvyšuje počet enzýmov produkovaných pankreasom, odstráni pocity nevoľnosti a znižuje nafukovanie.

                                                                                Kurkuma

 

REISHI je „magická huba" a má cenu zlata pre pečeň. Po prekonaní zápalu je schopná vrátiť pečeň do normálu, a to vďaka vysokému obsahu polysacharidov. Štúdie potvrdzujú pozitívny účinok aj u pacientov s toxickým poškodením pečene. Organické germánium pôsobí pri vylučovaní ťažkých kovov a ostatných toxínov z tela. Práve Reishi je "rastlina" s najvyšším obsahom germánia vôbec.

 

ZÁZRAČNÝ BODLIAK (Pestrec mariánsky), prírodný liek pre vašu pečeň k nezaplateniu. Je najúčinnejšou a najčastejšie používanou zložkou rastlinných extraktov určených na problémy s pečeňou. Plody obsahujú komplex bioflavonov – silymarín, ktoré sú silnejšie antioxidanty ako vitamín C a E. Jeho najúčinnejšou formou pre regeneráciu pečene je drvina plodu Pestreca, nie čaj. Pretože silymarín sa znehodnocuje pri teplotách 40 °C a vyššie.

                                        Pestrec mariánsky

 

AVOKÁDO doprajte si ho 1-2 krát týždenne. Jeho pozitívny vplyv na pečeň pocítite už po 3 týždňoch. Posilní jej seba-čistiacu schopnosť a zabraňuje zaplaveniu toxínmi vďaka vysokému obsahu zlúčením produkujúcich glutatión. Avokádo dodá vašej koži prirodzený lesk a spomaľuje starnutie. Pridáva sa do mnohých kozmetických prípravkov, naservírujte si ho aj vy na tanier.

 

TIP NA RÝCHLU POMOC vyplavenia toxínov z tela sú detoxikačné náplasti.

Čínska medicína považuje chodidlá za druhé srdce. Preto sa detoxikačné náplasti na ne aplikujú. Pomôžu očistiť organizmus už v priebehu jednej noci. A nielen to, podporia krvný obeh, kvalitu spánku a urýchlia metabolizmus. Stojí za to ich vyskúšať.

Správne fungujúca pečeň je nevyhnutná pre plnohodnotný život. Podporte jej správnu činnosť, odmení vás zdravím a vitalitou.

 

Ponuka prírodných prípravkov na podporu pečene: Kurkuma  Reishi  Pestrec mariánsky

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať   Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Huby nesmrteľnosti, poznáte ich liečivé účinky?

SOS tráviace ťažkosti, ako sa ich zbaviť

„DEPRESIA" postupne ničí dušu a telo. Nedovoľte jej, aby riadila váš život

Zelené potraviny majú cenu zlata

Vieme, ako poraziť jojo efekt, inšpirujte sa

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Plaťte pohodlne a bezpečne

Vianočné darčeky pre krásu a zdravie

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×