Späť

Odľahčite svoju pečeň od toxínov

Odľahčite svoju pečeň od toxínov

VAROVNÉ SIGNÁLY možných ťažkostí s PEČEŇOU sú nespavosť, tráviace problémy, nepríjemný zápach z úst, únava, tmavé kruhy pod očami.

Doprajte svojmu vlastnému „chemickému laboratóriu" správnu očistu.

Spoznajte SILNÝCH POMOCNÍKOV medzi potravinami, ktorí vašu pečeň obnovia a podporia každodennú detoxikáciu.

Chemicky spracované polotovary, znečistené ovzdušie, kozmetický priemysel sú zdrojom toxínov, ktorých sa vaše telo musí denne zbavovať.

Keď ich pečeň nezvláda spracovať a vylúčiť, zostávajú v tele. Spúšťajú nebezpečné procesy, ktoré vedú k civilizačným ochoreniam (rakovina, zápalové ochorenia pečene a obličiek, poruchy imunity a metabolizmu, ochorenia krvi).

 

TOTO SÚ NAJSILNEJŠÍ POMOCNÍCI, POSILA VAŠEJ PEČENE

KURKUMA – v ajurvédskej medicíne využívali kurkumu ako hlavný prostriedok na dosiahnutie dobrej funkcie pečene. V súčasnosti mnohé vedecké štúdie opakovane potvrdili pozitívny vplyv „indického šafránu". Pravidelný príjem aktívne chráni vašu pečeň a regeneruje poškodené bunky. Je výborným prostriedkom počas detoxikačnej kúry, zvyšuje počet enzýmov produkovaných pankreasom, odstráni pocity nevoľnosti a znižuje nafukovanie.

                                                                                Kurkuma

 

REISHI je „magická huba" a má cenu zlata pre pečeň. Po prekonaní zápalu je schopná vrátiť pečeň do normálu, a to vďaka vysokému obsahu polysacharidov. Štúdie potvrdzujú pozitívny účinok aj u pacientov s toxickým poškodením pečene. Organické germánium pôsobí pri vylučovaní ťažkých kovov a ostatných toxínov z tela. Práve reishi je huba s najvyšším obsahom germánia vôbec.


ZÁZRAČNÝ BODLIAK (pestrec mariánsky) – prírodný liek v prípade ochorenia pečene je na nezaplatenie. Je najúčinnejšou a najčastejšie používanou zložkou rastlinných extraktov určených na ťažkosti s pečeňou. Plody obsahujú komplex bioflavonoidov – silymarín. Sú to silnejšie antioxidanty ako vitamín C a E. Jeho najúčinnejšou formou na regeneráciu pečene je drvina plodu pestreca, nie čaj, pretože silymarín sa znehodnocuje pri teplotách 40 °C a vyššie.

                                        Pestrec mariánsky

 

AVOKÁDO – doprajte si ho 1 – 2-krát týždenne. Jeho pozitívny vplyv na pečeň pocítite už po 3 týždňoch. Posilňuje jej samočistiacu schopnosť a zabraňuje zaplaveniu toxínmi vďaka vysokému obsahu zlúčenín produkujúcich antioxidant glutatión. Avokádo dodá vašej koži prirodzený lesk a spomaľuje starnutie. Pridáva sa do mnohých kozmetických prípravkov. Naservírujte si ho aj vy na tanier.

 

TIP: NA RÝCHLU POMOC pri vyplavovaní toxínov z tela – sú detoxikačné náplasti.

Čínska medicína považuje chodidlá za druhé srdce. Preto sa na ne aplikujú detoxikačné náplasti. Pomôžu očistiť organizmus už v priebehu jednej noci. A nielen to, podporia krvný obeh, kvalitu spánku a urýchlia metabolizmus. Stojí za to ich vyskúšať.

Aby ste mohli prežívať plnohodnotný život, je nevyhnutné mať fungujúcu pečeň. Podporte jej správnu činnosť, odmení vás zdravím a vitalitou.

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať   Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Huby nesmrteľnosti, poznáte ich liečivé účinky?

SOS tráviace ťažkosti, ako sa ich zbaviť

„DEPRESIA" postupne ničí dušu a telo. Nedovoľte jej, aby riadila váš život

Zelené potraviny majú cenu zlata

Vieme, ako poraziť jojo efekt, inšpirujte sa

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×