Späť

NONI STAR (Morinda citrifolia)

NONI STAR  (Morinda citrifolia)

NONI STAR  (Morinda citrifolia)


NONI STAR obsahuje Morinda citrifolia z Havaja (Noni), ktorá svojimi blahodarnými účinkami napomáha optimalizovať a posilňovať všetky funkcie organizmu, harmonizovať hormonálny a nervový systém, posilňovať imunitný systém, uvoľňovať emocionálny stres, zlepšovať trávenie, stabilizovať menštruačný cyklus, normalizovať kardiovaskulárny systém a dýchanie. Inými slovami napomáha optimálne prepájať všetky vnútorné systémy v ľudskom organizme a spriechodňovať celý energetický systém.


Jedinečnosť skladby látok v Noni z hľadiska ľudskej nutričnej potreby spočíva vo vzájomnej vyváženosti všetkých zložiek – aminokyselín, vitamínov, alkaloidov, sterolov, olejov, sacharidov, polyfenolov, xantínov a enzýmom.

V ovoci noni bol okrem iného objavený unikátny alkaloid (neskôr nazvaný proxeronín), ktorý priamo ovplyvňuje činnosť xeronínu, jednej z najdôležitejších chemických látok pre uchovanie života všetkých cicavcov.  

 

                                                                             noni

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- posilňovať imunitný systém
- uvoľňovať emocionálny stres
- optimalizovať celý energetický systém
- harmonizovať hormonálny a nervový systém
- normalizovať kardiovaskulárny systém a dýchanie
- stabilizovať menštruačný systém
- svojimi protizápalovými, protibakteriálnymi, protiplesňovými a antioxidačnými účinkami

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×