Späť

„Nenáročný detox“, doprajte si ho, jar je na to ideálna

Pridané: 20.04.2016 08:19:26

20 Apríl 2016

„Nenáročný detox“, doprajte si ho, jar je na to ideálna

Chcete sa zbaviť toxínov, ale desí vás predstava dlhodobej očisty?

Potešíme vás, existujú metódy a zdroje z prírody, ktoré pomôžu detoxikovať váš organizmus bez zbytočného stresu a námahy.

 

Pod detoxom si predstavujete náročný proces obmedzovania a očistnej hladovky ,verte, že nie je nutné sa takto trýzniť. Organizmus disponuje orgánmi (pečeň, obličky, črevá) špecializovanými pre odburávanie toxických látok. Telo sa prirodzene zbavuje toxínov neustále. Vašou jedinou úlohou je tento proces podporiť a uľahčiť.

 

• Pomôžte pečeni, ktorá očisťuje vašu krv od toxínov, alkoholu, pesticídov z potravín, či ťažkých kovov. Uznajte, že má náročnú prácu, tak prečo jej to neuľahčiť.

Ostropestrec mariánsky, Žihľava, Borievka obyčajná, majú silné regeneračné schopnosti a hlavne ich zložky výrazne pomáhajú pečeni pri vyplavovaní toxínov. Či už v práci alebo v pohodlí domova doprajte si šálku čaju z týchto výnimočných bylín, pritom vaša námaha je nulová.

                                             Bylinkový čaj

 

Nezabúdajte na vodu, tá je v rámci detoxu nevyhnutná. Obličky sú váš základný filtračný orgán, je potrebné ich zalievať min. 1,5 - 2 litrami vody denne. Keď sú dehydrované zadržiavajú toxíny v tele. Moč máte silne nažltlý a ich funkcia je narušená. Obličky sú schopné bez bolesti dlhodobo trpieť, preto dbajte na pitný režim.

                              Pitný režim 

 

Dajte štart črevám ktoré, keď nepracujú správne, dochádza k usadzovaniu toxínov z potravy. Následne trpíte zápchou, plynatosťou, únavou a bolesťami žalúdka.

Na kompletnú očistu a naštartovanie črevného systému je top v rebríčku šťava z Aloe vera. Táto zázračná tekutina vás zbaví toxínov, u žien hlavne kvasiniek, ktoré sú pôvodcom mykóz. Doprajte si pár dúškov denne, po mesiaci vás prekvapí jej zázračná sila.

 

                                             Aloe vera 

 

Za top v rámci detoxu považujeme:

Sprirulinu, Chlorelu, tieto morské riasy sú výnimočné tým, že obsahujú obrovské množstvo vitamínov a minerálov. Máju schopnosť viazať na seba ťažké kovy, ktoré denne zaťažujú váš organizmus.

Naštartujú imunitu, zbavia telo škodlivín a nabijú ho potrebnými živinami. Mesačná kúra je elegantné a pohodlné riešenie, pokiaľ plánujete očistu vášho tela. Sú ako stvorené pre váš detox.

 

Detoxikačné náplasti, obľúbená novinka z čínskej medicíny, ktorá vám v priebehu noci doslova vytiahne z tela toxíny prirodzenou cestou.

Jedovaté látky majú tendenciu v tele klesať smerom dolu, preto sa náplasti aplikujú na spodnú časť chodidla. Obsahujú extrakty z bylín, prírodné látky, ktoré nie len vyplavia toxíny, ale posilnia imunitu, kvalitu spánku, znižujú bolesť hlavy a kĺbov.

 

Očista organizmu v pomere k dnešnému životnému prostrediu a kvalite potravín je nevyhnutná. Ideálna je 2x do roka, kedy vášmu telu doprajete čas zbaviť sa všetkých nahromadených škodlivín. Veríme, že tieto jednoduché typy k detoxu vyskúšate. Oceníte ich jednoduchosť, nenáročnosť a hlavne sa budete cítiť lepšie.

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať   Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Zbavte sa únavy. 5 top stimulačných potravín, ktoré rýchlo dodajú energiu

Vieme, ako poraziť jojo efekt, inšpirujte sa

SOS tráviace ťažkosti, ako sa ich zbaviť

Vysoký krvný tlak je tichý zabijak. Poznáme jednoduché riešenie, ako ho udržať pod kontrolou

Zelené potraviny majú cenu zlata

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×