Späť

Nejesť neznamená nepribrať, zbavte vaše tuky strachu a opustia vás samy

Pridané: 06.05.2018 05:12:34

06 Máj 2018

Nejesť neznamená nepribrať, zbavte vaše tuky strachu a opustia vás samy

Plavková sezóna už klope na dvere a vy sa snažíte najrýchlejšou cestou zhodiť zopár kíl. Nič nejete, a predsa priberáte aj z vody?

Poznáte skutočnú príčinu?

„Hladovanie rovná sa priberanie."

 

NESTRESUJTE vaše telo. Ak ste zvyknutý na pravidelné denné rutiny aj váš organizmus má pamäť. Pri prerušení prísunu potravín sa vaše telo zľakne a prepne na úsporný metabolický režim. Začne si tvoriť tukové zásoby na „horšie časy." Hlavným energetickým spotrebiteľom sú svaly a váš organizmus to vie. Pri hladovaní totiž po nich siahne a postupne vám ubúdajú. Ručička váhy samozrejme rýchlo klesne, ale je to hlavne úbytkom tekutín a svalovej hmoty. Napokon sa rýchlo vráti do pôvodnej hodnoty alebo aj vyššie.

 

NAŠTARTUJTE ORGANIZMUS. Vedecké štúdie na obéznych ľuďoch dokazujú, že reakcia hladovania môže výrazne znížiť počet spálených kalórií. Je preto dôležité dodržiavať pravidelný režim a jesť 4-5 porcií denne, vyhnete sa tak nočnému vyjedaniu chladničky alebo „nenápadnému" zobaniu, čo vám príde pod ruku. Pravidelný prísun potravín váš organizmus upokojí a začne si robiť menej zásob. Začali ste priberať po vyváženom stravovaní? Nepanikárte. Hneď ako si telo uvedomí, že hlad nepociťuje, premenu živín na energiu urýchli.

Preberte telo raňajkami. Ak ich budete vynechávať, váš organizmus bude naďalej sladko „spať." Ste chronický „ne-raňajkovač?" Skúste si na začiatku dopriať aspoň malé kúsky celozrnného pečiva alebo plnotučného jogurtu, postupne si osvojíte návyk a spaľovať začnete už ráno.

 

Zdravé raňajky - podporte chudnutie hneď ráno

 

BIELKOVINY. Tvoria základné stavebné látky tela a ich tajomstvo je energia. Zasycujú najlepšie a bránia vám ďalšiemu dojedaniu. Nezabúdajte pridať do vašich pokrmov ryby, chudé mäso a vajíčka, bez nich len budete neustále konzumovať „prázdne kalórie" a pocit plného žalúdka sa nedostaví.

 

K vyváženej strave pridajte aj stáročia využívané dary prírody, ktoré vám dopomôžu k vysnívanej postave.

CAIGUA. Zázrak z peruánskej prírody urýchli cestu k štíhlej postave. Potravina je nízkokalorická, ale ukrýva v sebe mnoho zdravotných benefitov. Tento špecialista na cholesterol vám očistí steny tepien od usadenín, zníži hladinu zlého cholesterolu, spomalí proces starnutia buniek a omladí váš organizmus. Zázračná rastlina, vo forme výživového doplnku, naštartuje váš metabolizmus a zrýchli spaľovanie tukových zásob.

 

 Caigua špecialista na cholesterol a nadváhu

 

MAQUI. Doplnok stravy s najvyššou nameranou antioxidačnou hodnotou. Blahodarným účinkom ovocia pripisujú Indiáni svoju silu a vytrvalosť. Bohatý zdroj vitamínov, minerálov a vlákniny si doprajte hodinu pred jedlom, zrýchli váš metabolizmus a utlmí hlad, čím sa budete cítiť sýti aj po menšej porcii.

 

CHLORELLA A SPIRULINA. Pocit hladu pociťujete pri nízkej hladine glukózy v krvi. A práve Chlorella a Spirulina obsahujú vysoké množstvo polysacharidov, ktoré zvyšujú hladinu glukózy v krvi a aktivujú metabolizmus. Zrýchľujú peristaltiku – pohyb čriev a odstraňujú nežiadúcu mikroflóru. Podporia nielen chudnutie, ale zbavia vás toxínov a nabijú energiou do života.

 

Chlorella a spirulina očisťujú organizmus

 

Neodmysliteľnou súčasťou chudnutia je dostatočné množstvo kvalitného spánku a pohyb. Slnečné dni sú ideálne na šport, ktorý spevní vaše telo a dobije vás hormónmi šťastia. A ten správny čas, začať formovať telo, je práve teraz. Nezabúdajte na trpezlivosť, tuky vás opustia samy, len na ne musíte pomaly a s rozumom.

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať  Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Ako zdolať nádorové bunky?

Čo nás núti priberať? Stres, osamelosť, nespokojnosť

Poznáte zloženie vašej kozmetiky? Na toto si dajte pozor!

Odľahčite vašu pečeň od toxínov

Poznáte správny recept na dlhovekosť?

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×