Späť

METABOLITE STAR

METABOLITE STAR

METABOLITE STAR

s lecitínom, Kelpom a vitamínom B6 pre podporu nervovej sústavy, tráviaceho systému a činnosti štítnej žľazy.

 

Lecitin podporuje kognitívny a duševný výkon a správnu funkciu celého nervového systému. Prispieva k udržaniu optimálnej hladiny cholesterolu v krvi, a podieľa sa na metabolizme tukov.

Kelp prispieva ku gastrointestinálnemu zdraviu organizmu. Podporuje trávenie, udržuje zdravú črevnú funkciu a ich výkon, vrátane pravidelnej stolice. Napomáha pri regulácii telesnej hmotnosti tým, že zvyšuje pocit sýtosti a podieľa sa na objeme vlákien v črevách. Obsiahnutý jód je dôležitý pre rozpoznávacie funkcie, energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, normálny stav pokožky, tvorbu hormónov štítnej žľazy a pre činnosť štítnej žľazy.

Vitamín B6 podporuje normálnu syntézu cysteínu a jeho metabolizmus, energetický metabolizmus, metabolizmus bielkovín a glykogénu, činnosť nervovej sústavy vrátane psychickej činnosti, tvorbu červených krviniek a funkciu imunitného systému. Prispieva k zníženiu únavy a pocitu vyčerpania. Podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- kognitívnému a duševnému výkonu

- činnosti nervovej sústavy

- udržiavať správnu hladinu cholesterolu

- podporovať tráviaci systém

- správnej činnosti štítnej žľazy

- obranyschopnosti organizmu a vitalite

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

kelp  

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×