Späť

LIFE STAR - Fo-Ti (Polygonum multiflorum, stavikrv, koreň)

 LIFE STAR -  Fo-Ti (Polygonum multiflorum, stavikrv, koreň)

LIFE STAR -  Fo-Ti (Polygonum multiflorum, stavikrv, koreň)

 

LIFE STAR patrí k najznámejším bylinným formulám čínskej cisárskej dynastie Ming.

Obsiahnuté zložky napomáhajú spomaľovať proces starnutia buniek a štrukturálnu degradáciu bunkových membrán, zvyšovať celkový energetický tonus organizmu, znižovať pocit únavy, potláčať vplyv negatívnych stresových faktorov na organizmus, podporovať obranyschopnosť organizmu, pomáhajú zmierňovať dôsledky aterosklerózy a eliminovať riziká nádorového postihnutia.

Ďalej napomáhajú zlepšovať pamäť, zvyšovať koncentráciu pozornosti, navodiť rovnováhu a pocit pohody v organizme. Aktívne zložky napomáhajú optimalizovať činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, čo je využívané pri prechodových zmenách u žien, kedy pomáhajú harmonizovať emocionálnu rovnováhu. Pomáhajú minimalizovať klimakterické problémy bez užívania hormonálnej terapie.

 

Stavikrv napomáha:

- odstraňovať pocit únavy

- spomaľovať starnutie buniek

- zlepšovať pamäť a myslenie

- zvyšovať koncentráciu pozornosti

- zvyšovať celkovú energiu organizmu

- zvyšovať rovnováhu a pocit pohody v organizme

 

Ako zaujímavosť:

Vďaka produktu LIFE STAR je šedá mozgová kôra schopná riešiť potrebné úlohy bez toho, aby bola znepokojená nadmernou úzkosťou, skrytou zlosťou, strachom či inými prejavmi psychického nepokoja. Vďaka produktu LIFESTAR je človek schopný riešiť väčšinou len to, čo je podstatné a ľahšie rozlišuje a ponecháva mimo udalosti nepodstatné.

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×