Späť

Joint Activity (glukosamin, chondroitin, MSM)

Joint Activity (glukosamin, chondroitin, MSM)

JOINT ACTIVITY

 

JOINT ACTIVITY je vysoko účinnou kombináciou látok, ktoré pomáhajú priamo vyživovať celý kĺbový systém (chrupavky, kosti, väzivo a šľachy).

JOINT ACTIVITY obsahuje glukosamin, chondroitin a MSM (metylsulfonylmetan) prírodného pôvodu. Glukosamin a chondroitin pomáhajú udržovať zdravé kĺbové chrupavky.

Glukosamin sulfát pomáha pri regenerácii a novotvorbe kĺbových väzív a puzdier.

Chondroitin sulfát pomáha pri regenerácii a novotvorbe kĺbových väzív a puzdier. Chondroitin sulfát je základnou stavebnou zložkou chrupaviek, má silný protizápalový účinok a výrazne napomáha znižovať bolesti v kĺboch.


JOINT ACTIVITY pomáha proti artróze a artritíde, znižuje „vŕzganie" v kĺboch, bolesti, opuchy kĺbov, zlepšovať ich pohyblivosť a obnovovať a regenerovať kĺbové tkanivá.

MSM je zdrojom organicky viazanej síry, ktorá je ôsmim najviac zastúpeným prvkom v tele s výrazným protizápalovým a antioxidačným účinkom, ktorá sa podieľa na tvorbe kolagenových vlákien. MSM je organickým zdrojom síry a napomáha synergicky zlepšovať pozitívne pôsobenie glukosaminu a chondroitin.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

• pružnosti a pohyblivosti kĺbov
• udržiavať zdravé kĺbové chrupavky
• pri obnove a regenerácii kĺbových tkanív

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

použitý text Starlife

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×