Späť

IMMUNITY STAR - (Yzop lekársky, Echinacea purpurová, Rozmarín lekársky, Tymián obecný, Ženšen, Morská riasa – Irish Moss, Verbascum thapsus)

IMMUNITY STAR - (Yzop lekársky, Echinacea purpurová, Rozmarín lekársky, Tymián obecný, Ženšen, Morská riasa – Irish Moss, Verbascum thapsus)

 

IMMUNITY STAR 

(Yzop lekársky, Echinacea purpurová, Rozmarín lekársky, Tymián obecný, Ženšen, Morská riasa – Irish Moss, Verbascum thapsus)

IMMUNITY STAR je výživový doplnok pochádzajúci z receptúry cisárskej dynastie Ming pre podporu a zlepšenie činnosti imunitného systému.

 

Zloženie: Echinacea (Echinacea purpurea, echinacea purpurová, koreň), Rosemary (Rosmarinus officinalis, rozmarín lekársky, list), Thyme (Thymus vulgaris, tymián obecný, list), Hyssop (Hyssopus officinalis, yzop lekársky, vňať), Irish Moss (Chondrus crispus, červená riasa), Common Mullein (Verbascum thapsus, divozel málokvetý, list), Panax Ginseng (Panax ginseng, všehoj ázijský, koreň).

 

Produkt IMMUNITY STAR má schopnosť ovplyvňovať imunitný systém a kvalitu zdravia, čo je zvlášť dôležité pri stavoch vyčerpania a choroby. Tento výkonný produkt je doplnený synergickou kombináciou bylín známych už pred tisíckami rokov a slúži najmä na udržanie zdravého imunitného systému a prípadne na prekonanie indispozície z nesprávnej výživy. Zdravie podporujúce prírodné ingrediencie pozitívne ovplyvňujú významné systémy v ľudskom organizme a udržujú vhodnú vnútornú rovnováhu.

 

Obsiahnuté látky napomáhajú:

- zmierňovať alergické prejavy

- uvoľňovať napätie organizmu

- posilňovať vlastný imunitný systém

- posilňovať činnosť lymfatického systému

- normalizovať činnosť vnútorných orgánov

 

Obsiahnuté zložky majú antiseptické, protibakteriálne, antivírusové, protizápalové a antioxidačné účinky.

Priaznivo zasahujú do činnosti imunitného systému na všetkých úrovniach (zlepšujú činnosť bielych krviniek, zlepšujú obranyschopnosť na slizniciach). Priaznivo pôsobia pri kataroch horných dýchacích ciest infekčného, ale i alergického pôvodu. Zmierňuje akútne i chronické prejavy alergie v oblasti tráviaceho traktu (potravinové alergie), ale i na koži (ekzémy).

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

 

použitý text Starlife

 

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×