Späť

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

 

Moderný spôsob života je príčinou nežiaducich zmien vedúcich k zhoršeniu prekrvenia tkanív. Ginkgo rozširuje kapiláry, znižuje nadmernú priliehavosť krvných doštičiek a v mozgovom tkanive neutralizuje škodlivé voľné radikály. Kombinácie účinných látok Ginkgo je podľa posledných vedeckých štúdií veľmi vhodné najmä z hľadiska vstrebateľnosti a využiteľnosti účinku aktívnych látok pre ľudský organizmus.

 

Prečo užívať  Ginkgo?

Zlepšuje krvný obeh v tele.
Proti pocitu studených rúk a nôh.
Podporuje obehový systém.
Pamäť a sústredenie.
Podporuje mozgovú činnosť.

 

HODNOTNÉ ÚČINNÉ LÁTKY

Ginkgo biloba extrakt z listov stromov Ginkga dvojlaločného zlepšuje krvný obeh, hlavne v okrajových častiach tela, odstraňuje syndróm tzv.studených rúk a nôh, podporuje prekrvenie mozgu. Ginkgo biloba má tiež silné antioxidačné účinky.

Horčík- je nevyhnutný pre pravidelnú činnosť srdca a obehového systému, pre správnu funkciu nervov a svalov, zvyšuje odolnosť organizmu a posiluje imunitu.

 

KEDY UŽÍVAŤ GINKGO?

- Alzheimerova choroba-môže spomaliť priebeh
- pri depresiách a úzkostných stavoch
- pri zhoršovaní pamäte, pri pocite chladných končatín
- pri kŕčoch v lýtkach a poruchách prekrvenia
- pri bolestiach hlavy, hučaní v ušiach a pri zhoršovaní sluchu

 

Upozornenie: Všetky informácie a skutočnosti uvedené v článku slúžia výlučne pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×