Späť

ELIXÍRY Z PRÍRODY – prebudia vašu plodnosť

ELIXÍRY Z PRÍRODY – prebudia vašu plodnosť

Túžite po dieťati a test je opäť negatívny? Ste zdravé a aj napriek tomu sa vám nedarí otehotnieť.

Nezúfajte, príroda má silných zástupcov, ktorí vám pomôžu k vytúženému bábätku.

TOTO je 100% posila v podobe „elixírov plodnosti".

 

MACA – žerucha peruánska (peruánsky ženšen) sa používa vyše 2 000 rokov na zvýšenie plodnosti u žien aj mužov. Vďaka obsahu prírodných alkaloidov podporuje činnosť hormonálnych orgánov, a tak udržuje ich správnu funkciu. Hladina hormónov je nesmierne dôležitá pri splodení potomka, preto je maca ideálnym pomocníkom. Výskumy preukázali, že pravidelným užívaním macy sa mužom zvyšuje objem a pohyblivosť spermií a stúpa ich sexuálna túžba. Nie nadarmo sa maca nazýva aj „peruánska viagra."

 

Maca buľva

 

 

KYSELINA LISTOVÁ je nevyhnutná pre ženy túžiace po dieťati. Má kľúčovú úlohu pri otehotnení a zdravom vývoji dieťaťa. Dostatok kyseliny listovej je zvlášť dôležitý na rýchly rast buniek placenty a vyvíjajúci sa plod už od samého začiatku. Pomáha zabrániť defektom a vrodeným chybám miechy a mozgu plodu dieťaťa. Preto je dôležité kyselinu listovú užívať pred počatím a v prvých mesiacoch tehotenstva.


SILA BYLÍNalchemilka obyčajná a kotvičník zemný zvyšujú šance na počatie. Alchemilka má blahodarné účinky – upravuje menštruačný cyklus, posilňuje svalstvo maternice a rast sliznice maternice. Kotvičník je jedným z najsilnejších prírodných afrodiziák pre mužov. Výskumy potvrdili zvýšenie produkcie testosterónu u mužov a estradiolu u žien. Vyššia hladina týchto hormónov podporuje sexuálnu aktivitu a libido u oboch partnerov.

 

 Alchemilka obyčajná

 

 

JEDNÝM Z NAJSILNEJŠICH LIEKOV JE VAŠA MYSEĽ. Pokiaľ ste zdraví a lekár vám odporúča „trpezlivosť", neberte jeho slová na ľahkú váhu.

Snažíte sa niekoľko mesiacov a bezvýsledne?

Nervozita, stres, uponáhľaný život, to všetko negatívne vplýva na zložitý proces oplodnenia. Túžba a snaha splodiť dieťa sa nemôže zmeniť na stresujúce obdobie vášho života, ale naopak. Upokojte sa, neberte to ako načasovanú nutnosť – teraz alebo nikdy. Prestaňte dookola riešiť, že to nejde. Zamerajte sa na čo najkrajšie chvíle so svojím partnerom, ktoré sú dôležité na zrodenie života. Šťastie a láska je jeden z najsilnejších liekov. Nepodceňujte ich účinok.

 

 

 

Ďalšie zaujímavé články, ktoré by vás tiež mohli zaujímať  Prejsť na články

 

Najčítanejšie články

Odľahčite vašu pečeň od toxínov

Nenechajte si okysliť život týmito potravinami

„DEPRESIA" postupne ničí dušu a telo. Nedovoľte jej, aby riadila váš život

Poznáte zloženie vašej kozmetiky? Na toto si dajte pozor!

Zbavte sa únavy. 5 top stimulačných potravín, ktoré rýchlo dodajú energiu

 

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho prosím s ostatnými

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×