Uncaria

11 položiek

Ponuku produktov Uncaria nájdete v spodnej časti tejto stránky

 

Uncaria ČR     Promperu

 
UNCARIA ČR s.r.o. bola založená v roku 2001 a zameriava sa na dovoz unikátnych liečivých bylín, plodov a ďalších produktov z čistej peruánskej prírody.

Založeniu firmy predchádzala študijná cesta do Peru, pretože túžbou bolo jednak poznanie pravdy o všemocnej sile rastlín z Ánd a Amazónie ale aj ľudí, ktorí svojimi vedomosťami o nich môžu priniesť pomoc tým ktorí to potrebujú.

A tak ako prvý doviezli a naďalej dovážajú dary peruánskej prírody z najlepších zdrojov. Vždy tej najvyššej kvality, z čerstvých zberov, z vybraných surovín. Po laboratórnych testoch na obsah baktérií, plesní a ťažkých kovov sú ešte dôkladne ručne preberané a balené v ich prevádzke.

Uncaria propaguje tieto byliny a snaží sa o informovanosť nielen širokej verejnosti, ale aj lekárov. Výsledkom tejto činnosti bol vznik Inštitútu tradičnej peruánskej medicíny, ktorý sa intenzívne zaoberá podpornou liečbou rakoviny a iných závažných civilizačných chorôb.

Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediná v Európe získala právo používať tento chránený znak. Všetky podrobnosti o certifikáte nájdete priamo na stránkach MARCA PERÚ.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×