Uncaria

13 položiek

Ponuku produktov Uncaria nájdete v spodnej časti tejto stránky

 

Uncaria

 
UNCARIA ČR s.r.o. bola založená v roku 2001 a zameriava sa na dovoz unikátnych liečivých bylín, plodov a ďalších produktov z čistej peruánskej prírody.

Založeniu firmy predchádzala študijná cesta do Peru, pretože túžbou bolo jednak poznanie pravdy o všemocnej sile rastlín z Ánd a Amazónie ale aj ľudí, ktorí svojimi vedomosťami o nich môžu priniesť pomoc tým ktorí to potrebujú.
A tak ako prvý doviezli, a už viac ako 10 rokov naďalej dovážajú, dary peruánskej prírody z najlepších zdrojov. Vždy tej najvyššej kvality, z čerstvých zberov, z vybraných surovín.
Po laboratórnych testoch na obsah baktérií, plesní a ťažkých kovov sú ešte dôkladne ručne preberané a balené v ich prevádzke.

Uncaria propaguje tieto byliny a snaží sa o informovanosť nielen širokej verejnosti, ale aj lekárov. Výsledkom tejto činnosti bol vznik Inštitútu tradičnej peruánskej medicíny, ktorý sa intenzívne zaoberá podpornou liečbou rakoviny a iných závažných civilizačných chorôb.

 

Zobraziť:

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×