StarLife

5 položiek

Ponuku produktov StarLife nájdete v spodnej časti tejto stránky

 

Star life

Informácie o značke StarLife

Filozofiou spoločnosti StarLife je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Podľa najlepších výskumov a objavov v biochémii boli vytvorené jedinečné produkty. Každý z produktov je zložený z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami čínskej a tibetskej medicíny a umocnená východnou múdrosťou a poznatkami najnovších výskumov.

Zakladateľ a majiteľ spoločnosti StarLife je Robert Změlík, olympijský víťaz v Barcelone z roku 1992, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť spoluprácou so spoločnosťou Neways široký sortiment účinných doplnkov stravy, pri ich zostavovaní vychádzal z 1.200 originálnych formulí čínskej cisárskej dynastie Ming. Po šiestich rokoch spolupráce a so skúsenosťou s vedením spoločnosti dospel Robert Změlík k nezávislému fungovaniu pod novým názvom spoločnosti StarLife.

Špičková kvalita produktov spoločnosti StarLife je založená na unikátnej technológii spracovania (multilamelárny lipozomálny systém), ktorý zaručuje maximálnu vstrebateľnosť (92-95%). Charakteristickými vlastnosťami pre tieto produkty sú nenávykovosť, vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. S pomocou produktov StarLife dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×