RaE Prírodná kozmetika

0 položiek

RaE Prírodná kozmetika

RaE Prírodná kozmetika v jedinečnom drevenom obale

RaE kozmetika je rodinná manufaktúra z Beskýd, ktorá s vášňou a láskou pripravuje kozmetiku podľa vlastných receptúr výhradne z prírodných ingrediencií balenú do originálnych drevených dóz.

Príbeh Radka a Evy (RaE) - začal v Mexiku, na ceste za šamanmi. Obdivovali tu ich znalosti rastlín a stromov. Inšpirovaní zážitkami z cesty sa rozhodli oživovať a odovzdávať aj u nás doma jednoduché, cenné avšak zabudnuté informácie jednotlivých rastlín a stromov.

V žiadnom ich výrobku nenájdete škodlivé chemické zložky ako sú minerálne oleje, PEG, parabény a soli hliníka. Hotový kozmetický výrobok obsahuje viac ako 90% účinných prírodných látok.

Drevené obaly kozmetických produktov, pri ktorých výrobe zužitkujú drevený odpad nielen z ich stolárskej dielne, sú originálnym výrobkom. I týmto prístupom sa snažia vyjadriť ohľaduplný vzťah k prírode, k prostrediu, v ktorom žijeme.

 

Celý príbeh RaE kozmetiky si môžete prečítať v článku Kozmetika RaE – pohladenie pre telo aj oči

Prírodná kozmetika RaE

Novinky

Akcia

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×