Prírodné zubné pasty pre deti

10 položiek

Jack n' Jill

 

JACK N'JILL – PRÍRODNÉ ZUBNÉ PASTY PRE DETI

Napriek tomu, že sa začíname stále viac zaoberať produktami dennej spotreby a dávame prednosť tým na prírodnej báze, často sa nezamýšľame nad tým, čo aplikujeme na naše telo. Prírodná kozmetika je skvelou alternatívou ku klasickej priemyselne spracovanej kozmetike. Neprešla dlhým procesom, ktorý ju ochudobnil o všetky dobré a výživné látky, ktoré môže dodať našej pokožke či slizniciam a preto obsahuje všetky látky na prírodnej báze a to vrátane svojej prirodzenej farby a arómy.

Ak hľadáte prírodnú alternatívu k zubnej paste, máme pre vás dobrú správu. Prírodné pasty Jack N'Jill sú úžasné zubné pasty, ktorých pravidelné používanie vedie k zdravému úsmevu. A sú jednoducho mňam!


Prírodné zubné pasty Jack N'Jill sa vyznačujú použitím prírodných surovín. Ich použitie je vhodné už od objavenia sa prvého zúbka a používať ich môžu aj dospelí. Sú dostupné v mnohých príchutiach ale potešíme aj tých, ktorí si na príchute nepotrpia sú totiž dostupné aj bez príchute. Zubné pasty Jack N'Jill obsahujú prírodný Xylitol, naopak v nich nenájdete ani stopu po umelo pridaných fluoridoch, farbivách SLS a ani cukre.


Zubná pasta s príchuťou iste poteší mnoho maličkých zúbkov, ale pre tých, ktorí si na príchute nepotrpia je dostupná varianta bez príchute, ktoré je mimochodom vhodná aj pre deti i dospelých k potravinovým alergiám a intoleranciám. Zubné pasty Jack N'Jill sú hypoalergénne, takže k problému nedochádza ani pri ich prehltnutiu.


Krajinou pôvodu značky Jack N'Jill je Austrália a táto značka myslela pri vytváraní svojej zubnej pasty na všetko vrátané balenia. Zubná pasta je zabalená v 100% recyklovateľnom balení bez obsahu škodlivých BPA. V minimalistickom a prírodnom balení objavíte výrobok, ktorý si obľúbia malí i veľkí, je prírodný, bez obsahu škodlivín i alergénov.

 

Zobraziť:

Plaťte pohodlne a bezpečne

Novinky

 Akcie - Zľavy

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete tu.

×